1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

انشا یک بچه دبستانی در مورد ازدواج

شروع موضوع توسط εℓεŋą-ε ‏Jun 22, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. εℓεŋą-ε

εℓεŋą-ε اینے کِ الـان هَستَمـ . آرزوی بچگیـامـ نَبـود ..! همراه انجمن

1,275
    14,100
    32,882
    نام : كمال

كلاس :دوم دبستان

موزو انشا : عزدواج!

هر وقت من یك كار خوب می كنم مامانم به من می گوید بزرگ كه شدی برایت یك زن خوب می گیرم.
    تا به حال من پنج تا كار خوب كرده ام و مامانم قول پنج تایش را به من داده است.
    حتمن ناسرادین شاه خیلی كارهای خوب می كرده كه مامانش به اندازه استادیوم آزادی برایش زن گرفته بود. ولی من مؤتقدم كه اصولن انسان باید زن بگیرد تا آدم بشود ، چون بابایمان همیشه می گوید مشكلات انسان را آدم می كند.
    در عزدواج تواهم خیلی مهم است یعنی دو طرف باید به هم بخورند. مثلن من و ساناز دختر خاله مان خیلی به هم می خوریم.
    از لهاز فكری هم دو طرف باید به هم بخورند، ساناز چون سه سالش است هنوز فكر ندارد كه به من بخورد ولی مامانم می گوید این ساناز از تو بیشتر هالیش می شود.
    در عزدواج سن و سال اصلن مهم نیست چه بسیار آدم های بزرگی بوده اند كه كارشان به تلاغ كشیده شده و چه بسیار آدم های كوچكی كه نكشیده شده. مهم اشق است !
    اگر اشق باشد دیگر كسی از شوهرش سكه نمی خواهد و دایی مختار هم از زندان در می آید
    من تا حالا كلی سكه جم كرده ام و می خواهم همان اول قلكم را بشكنم و همه اش را به ساناز بدهم تا بعدن به زندان نروم.
    مهریه و شیر بلال هیچ كس را خوشبخت نمی كند.
    همین خرج های ازافی باعث می شود كه زندگی سخت بشود و سر خرج عروسی دایی مختار با پدر خانومش حرفش بشود.
    اگر آدم زن خانه دار بگیرد خیلی بهتر است و گرنه آدم مجبور می شود خودش خانه بگیرد. زن دایی مختار هم خانه دار نبود و دایی مختار مجبور شد یك زیر زمینی بگیرد. میگفت چون رهم و اجاره بالاست آنها رفته اند پایین! اما خانوم دایی مختار هم می خواست برود بالا! حتمن از زیر زمینی می ترسید. ساناز هم از زیر زمینی می ترسد برای همین هم برایش توی باغچه یك خانه درختی درست كردم. اما ساناز از آن بالا افتاد و دستش شكست. از آن موقه خاله با من قهر است.
    قهر بهتر از دعواست. آدم وقتی قهر می كند بعد آشتی می كند ولی اگر دعوا كند بعد كتك كاری می كند بعد خانومش می رود دادگاه شكایت می كند بعد می آیند دایی مختار را می برند زندان!
    البته زندان آدم را مرد می كند.عزدواج هم آدم را مرد می كند، اما آدم با عزدواج مرد بشود خیلی بهتر است!

این بود انشای من.

Sonya، ᎴᏋᏗᏖᏂ4ᏁᎶᏝᏋ، FLOWER BUD و 10 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. μ~¤@ฯmit@¤~μ

μ~¤@ฯmit@¤~μ hastye eshgh Im lovable lovable for loveer

9,041
    24,805
    2,687
  3. N@$@$

N@$@$ موزیک پروفایلم چطوره؟!

815
    2,694
    1,193
  4. ❤Sepideh❤

❤Sepideh❤ HONEY

518
    4,155
    3,217
    لایک :16:

μ~¤@ฯmit@¤~μ و ُSara2000 از این پست تشکر کرده اند.
  5. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
    تکراری ولی باز لایکککککک

μ~¤@ฯmit@¤~μ، لیونل مسی و ُSara2000 از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. sky girl

sky girl اومدیم بالا رسیدیم با دست خالی!

2,190
    6,036
    1,892
    خخخخ

7. اقا محمد

اقا محمد ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

168
    2,036
    2,529
    لايك

8. :16:

Sonya، μ~¤@ฯmit@¤~μ و خانوم مهندس از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. setareh

setareh ღشرمنده دستای پینه بسته پدرممღ

10,641
    63,408
    88,247
    :16:
    :35:

10. خانوم مهندس

خانوم مهندس sara2000 قبلی

5,837
    17,917
    42,763