1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

انسان دوستی اصغر فرهادی:دو دختر دیگر فرهادی, دلیل اصلی موفقیت فیلم او!

شروع موضوع توسط Acontius ‏Jan 18, 2012 در انجمن اخبار سینما

1. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    موفقیت های جدایی نادر از سیمین باعث شد که تنها جدایی باشد که میلیون ها آدم را خوشحال کند. حالا همراه باشید با دو دختر دیگر اصغر فرهادی که دلیل اصلی موفقیت جدایی نادر از سیمین هستند. حرف های اصغر فرهادی که هیچگونه کم و کاستی ندارد,حرف هایی که دلیل موفقیت های فیلمش را بازگو می کند:

اصغر فرهادی: وقتی به دلیل یکسری مسائل هنگام ساخت جدایی نادر از سیمین فیلمم توقیف شد,به هر دری زده بودم برای نجات از این شرایط,یک روز به خانه آمدم و ناامیدانه شروع کردم به خواندن نامه ای از یکی از دخترانم(هانیه و مرضیه) که در بنیاد کودک هستند و کاش آنها هم امشب اینجا بودند. در همین حال بود که ناگهان یادم افتاد آن پول ناقابلی که هر ماه به حسابشان واریز می کردم را به دلیل درگیری ها فکر و کاری ام فراموش کرده ام به حسابشان واریز کنم.بنابراین گفتم دیگر سینما و کار تعطیل تا کمی به کار های عقب افتاده ام برسم. به یکی از دوستان نزدیکم زنگ زدم و به او گفتم این کار را انجام دهد. به فاصله کمتر از 20 دقیقه کسی با من تماس گرفت که حتی تصور نمی کردم روزی به دلیل اختلاف سلایقی که با هم داریم در زندگی ام قدمی برایم بردارد اما از پشت خط به من گفت مشکل فیلم تان حل شده است و می توانید ادامه دهید.آن لحظه فقط به هانیه و مرضیه دو دختر دیگرم فکر می کردم. نمی دانم اسمش را چه بگذارم اما یک اتفاق نبود. هنوز هم نمی دانم چه تعریفی برایش ارائه دهم.
    امید داریم کمک های معنوی آقای اصغر فرهادی همواره پشتیبان او و اثرهای ماندگارش باشد.

منبع : فارس سینما

marzieh و Admin از این پست تشکر کرده اند.