1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

انتقادات و پیشنهادات مسابقات

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Sep 11, 2014 در انجمن مسابقات هفتادی ها

1. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    سلام به همه دوستان گل

از اسمش معلومه دیگه :cautious::biggrin:

هرکی انتقاد:shifty: از نحوه برگزاری مسابقات داره
    یا ایده مسابقه جدید:rolleyes: یا ایده برای مسابقه هایی که میذاریم داره بگه :laugh:

استفاده میکنیم :biggrin::24:

مرسی

••ÐêMōn••، narges.m، M.G.Captain و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,092
    134,981
    خو اهم اهم اهم اهم بعله خخخخخخخخخخخخخخ همگی ساکت باشید و سکوت اختیار کنید ک اندیا خل و چله میخواد سخنی بس ارزنده بفرماید خخخخخخخخخخ^_^! خو مهدی ی انتقادی دارم اول اونم اینه ک ببخشیدا خعلی ببخشیدا ولی لطفا دوستان و هر کسی ک تو مسابقات اواتار و کاور شرکت میکنه سعی کنه یکم عکسای جدید و ب روز تر رو بذاره...اخه بعضیا عکسایی میذارن ک ب خدا من وقتی راهنمایی بودم تو نت دیده بودم خخخخخخخخخخخخخ ولی بی شوخی میگم کسی تو مسابقه شرکت کنه ک عکسش تا حالا جایی دیده نشده باشه و جدید و مدرن و شیک باشه....!همین دیه تا انتقاداته بعدی خدا نگهدارتون با تچکر خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!

••ÐêMōn••، M.G.Captain و Mehdi 3 از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    چه خوب که یه تایپیک پیشنهادات هم گذاشتین ؛

البته من اول انتقاد کنم از روند مسابقات ، اول اینکه مسابقات کاور و امضا و ... متاسفانه خیلی ساده برگزار میشه یعنبی اینکه مثلا" یه موضوع میدی بعد این موضوع همه میرن گوگل سرچ میکنن 1000 تا عکس پیدا می کنن ، من فکر میکنم برای مسابقات یه مقدار سخت گیری و شرایط باشه خوبه ، مثلا" برای اینکه کسی زودی نره کپی و پیست کنه و بره حداقل خودش یه تلاشی کنه یه محدودیت بزارید و خلاقیت ایجاد کنید من خیلی ایده تو ذهن دارم ولی خوب اینجا متاسفانه کم بها داده میشه و بچه ها همت نمیکنن همکاری کنن .

پیشنهادمم اینه که ایده های بچه ها رو جمع کنید و تعداد مسابقات بیشتر کنید.

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده است.