1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

امیــــــــرتتــــــــلو!!!

شروع موضوع توسط الی دختری در وب ‏Jul 8, 2014 در انجمن اخبار موسیقی

1. الی دختری در وب

الی دختری در وب کی گفته اونایی که عاشقن باختن؟؟؟

642
    2,906
    303
    البته اینو بارها گفتم، اما گفتم ماه رمضون یه بار دیگه بگم که امیر تتلو هیچ وقت یه خواننده ی سیاسی نخواهد شد
    چیزی از سیاست نمیدونه!! همه چیز ایران رو قبول داره!
    امیر تتلو هیچ وقت بر ضد کشورش کار نخواهد کرد! چون همه ی عشقش اینجاست و امیر تتلو فهمید که اینجا بهترین جای دنیاست.
    امیر تتلو فهمید حجاب یعنی چی، یعنی اینکه وقتی سوپر مارکت میاد درخونه به خواهرش بگه برو مانتوتو بپوش!
    وقتی من نمیخوام خواهرم بی حجاب باشه یعنی چی؟
    امیر تتلو فهمید که مشروب حرام است!
    یعنی اینکه 90 درصد کسایی که در دنیا تو زندان هستن سر مستی اونجان یا مست بودن آدم کشتن یا مست بودن تجاوز یا دعوا کردن!
    امیر تتلو میخواد بگه فوتبالمون، والیبالمون و همه چیمون بهترین باشه چون ما نژاد برتر دنیا هستیم!!
    امیر میخواد تو ایران بمونه و یه سرباز باشه!
    امیر تتلو پناهندگی انگلیس و آمریکا رو نمیخواد و میدونه که اونا بهتر از ما نیستن! میدونه بهشت اینجاست و همه ی اونا که رفتن پشیمونن!
    امیر تتلو هیچ وقت احساس بزرگی نمی کنه و با همه یکسان! خاک پای همه مردم ایران! شهرت و این چیزا یعنی چی اصلا؟
    من فرزند این سرزمینم و پای بند به قوانین! تو رو خدا منو بین خودتون بپذیرین و بهم اجازه بدین همه عشقموبا آهنگا تقدیمتون کنم!
    قسم میخورم، قسم میخورم به همون خدایی که منو از کف خیابونای همین خاک به امیر تتلو تبدیل کرد! قسم میخورم که به دستورات بزرگان و پیشکسوتان و مسئولین احترام خواهم گذاشت و دست بوس همه ی مردم ایران به ویژه مقام معظم رهبری خواهم بود b32b4571161bae0029d34ebb9c25dc68.
    من بارها و بارها معذرت خواستم و از کوچیک شدن هیچ ترسی ندارم و واقع کوچیک مردم ایرانم و کلا 4 تا آهنگ بلدم بخونم، همین! خیلی از دکترا و نابغه ها وجود دارن که من ناخن کوچیکشونم نیستم!! اما اینبار و از ته دلم و با همه ی وجود از همه معذرت میخوام که در گذشته الگوی خوبی نبودم b32b4571161bae0029d34ebb9c25dc68.

[Broken External Image]:

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

0fb09ae7bc6aaee56fd89cebc787ac2b._.
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yasamin.t، Mahnia، جیگولی و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. hosseiN.1

hosseiN.1 chasing the orginal high

1,770
    5,217
    517
    همین حرکت دس بوس بودن رهبر ، عکس العملای بدی از طرف ضد انقلابیای اینجا داش
    خودم دیدم:279:

ولی من ک میگم ، آفرین
    کارش درسته

yasamin.t، شوخ و ×امیرمحمد × از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. خوشمانــــ عـــامد....

yasamin.t و شوخ از این پست تشکر کرده اند.
  4. شوخ

شوخ

2,648
    12,931
    1,151
    بعله

yasamin.t از این پست تشکر کرده است.
  5. ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀

❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ Hιнιнιreqυeѕт ɴαdιde нαм ĸнodeтooɴιɴ:/

8,656
    67,229
    39,523
    عاشق این آهنگ آهنگشم مخصوصا اون تیکش که میگه "با تو انگار همه چی مطلوبه ببین چه قدر مرام و معرفت خوبه":inlove:

yasamin.t و شوخ از این پست تشکر کرده اند.
  6. Mahnia

Mahnia عشق یعنی با خدا تنها شدن

591
    1,375
    2,124
    عزيزم ببين چه پسر گليه.اخه چرا بهش مجوز نميدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. اره واقعا چرا بهش مجوز نمیدن این تتله عشق منه البته این عکس پایین فتوشاپه ولی اگه بذارن تتلو میره پیش رهبر amir.tatalo.iranbrooz-2.