1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

امیر تتلو : دیگه مجوز نمیخوام

شروع موضوع توسط keeper ‏Jul 11, 2014 در انجمن مطالب جالب

1. keeper

keeper ♥ Emoción ♡ & आमिर अब्बास

65
    558
    1,253
    :(
    ارزوی اریکه :134:
    امیر تتلو:

خيلى فكر كردم ! به اين نتيجه رسيدم كه امير تتلو هيچ وقت مجوز نميگيره !!! از هر جا ميرم جلو به درِ بسته ميخورم !!! همه كار كردم ديگه از همه فحش خوردم اما هركارى ميكنم بازم نميشه !!!
    يعنى من بايد دستِ خالى جلو برم تنها ، به عشق هركى كه طرفداره !!!
    اينو ميگم به اونايى كه اين روزا هرچى از دهنشون دراومد بهم گفتن : ديگه حتى مجوز بِدَن هم من نميخوام !!!

Admin و N@$@$ از این پست تشکر کرده اند.
  2. Mahnia

Mahnia عشق یعنی با خدا تنها شدن

591
    1,375
    2,124
  3. lovely

lovely سرعت داغون

149
    1,182
    2,762
    :39:

4. الی دختری در وب

الی دختری در وب کی گفته اونایی که عاشقن باختن؟؟؟

642
    2,906
    303
  5. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,508
    24,610
    62,723
    خيلى فكر كردم !! خيلى !!! به اين نتيجه رسيدم كه امير تتلو هيچ وقت مجوز نميگيره !!! از هر جا ميرم جلو به درِ بسته ميخورم !!! همه كار كردم ديگه از همه فحش خوردم اما هركارى ميكنم بازم نميشه !!! همه آدما هر كدوم يه جور سنگ انداختن خُب اين يعنى چى ؟؟؟ يعنى خدا نميخواد !!! يعنى اينكه من خودمم نميدونم تا الآن از كجا اومده و از اين به بعدم از همونجا مياد !! يعنى من بايد دستِ خالى جلو برم تنها ، به عشق هركى كه طرفداره !!! خُب خودم اين شعر رو گفتم !!! دندمم نرم !! اينو ميگم به اونايى كه اين روزا هرچى از دهنشون دراومد بهم گفتن : ديگه حتى مجوز بِدَن هم من نميخوام !!! اما تو كشورمم ميمونم و پايبند به قوانين هم هستم چون ميخواين باور كنيد ، ميخواين نكنيد من متاسفانه عاشق اينجام و عاشق با اينكه هميشه ميبازه اما باز به عشقش خدمت ميكنه !!! آلبوم جديد امير تتلو بازم شهريور امسال مياد و بازم كادو !! فداى يه تار موتون !! ميخوام يه قرون از اين كار صد ساله سياه در نياد اما دعاتون پشتم باشه و واسه بابام آمرزيدگى بخرم ، همين !!! تَش هممون ميريم زير خاك !!!

♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این پست تشکر کرده است.
  6. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,011
    48,955