1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

امتحان!

شروع موضوع توسط sitm ‏Jan 15, 2013 در انجمن داستان و رمان

1. sitm

sitm

59
    156
    190
    منو نامزدم قرار ازدواجمون رو گذاشته بودیم.

والدینم خیلی کمکم کرده بودند . دوستانم خیلی تشویقو کردند و نامزدم هم خیلی فوق العاده بود فقط یه چیز منو یه کم نگران می کرد و اون هم خواهر زنم بود !!!

اون دختر باحال زیبا و جذابی بود که گاهی اوقات بی پروا با من شوخی های ناجور می کرد و باعث می شد که من احساس راحتی نداشته باشم .

یه روز خواهر نامزدم به من زنگ زد و از من خواست که برم خونشون برای انتخاب مدعوین عروسی !

سوار ماشین شدم و وقتی رفتم اونجا اون تنها بود و بلافاصله رک و راست به من گفت :اگه همین الان 500 دلار به من بدی بعدش حاضرم با تو ..............

من شوکه شده بودم و نمی تونستم حرف بزنم . اون گفت : من میرم اتاق خواب و اگه مایل به این کار بودی بیا بالا پیشم !!!!!

وقتی که داشت بالا می رفت من بهش خیره شده بودم و بعد از رفتنش چند دقیقه ایستادم و بعد به طرف در ساختمان برگشتم و از خونه خارج شدم .

یهو با چهره ی نامزدم و چشمان اشک الود پدر نامزدم مواجه شدم !!!!!!

پدر نامزدم من رو در آغوش گرفت و گفت :تو از امتحان ما موفق بیرون امدی!!!!ما خیلی خوئشحالیم که چنین دامادی داریم و هیچ کس بهتر از تو نمی تونست برای دخترمون پیدا کنیم . به خانواده ی ما خوش امدی .

نتیجه اخلاقی : همیشه کیف پولتون رو توی داشبور ماشینتون بذارید !!!!!

Merjhoi و M0RTEZA از این پست تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,475
    12,990
    9,125
  3. تکراریه
    قرار شد قبل از گذاشتن مطلب جست و جو کنید که تکراری نباشه

4. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,652
    781