1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

امتحان!

شروع موضوع توسط sitm ‏Jan 15, 2013 در انجمن داستان و رمان

1. sitm

sitm

59
    156
    190
    منو نامزدم قرار ازدواجمون رو گذاشته بودیم.

والدینم خیلی کمکم کرده بودند . دوستانم خیلی تشویقو کردند و نامزدم هم خیلی فوق العاده بود فقط یه چیز منو یه کم نگران می کرد و اون هم خواهر زنم بود !!!

اون دختر باحال زیبا و جذابی بود که گاهی اوقات بی پروا با من شوخی های ناجور می کرد و باعث می شد که من احساس راحتی نداشته باشم .

یه روز خواهر نامزدم به من زنگ زد و از من خواست که برم خونشون برای انتخاب مدعوین عروسی !

سوار ماشین شدم و وقتی رفتم اونجا اون تنها بود و بلافاصله رک و راست به من گفت :اگه همین الان 500 دلار به من بدی بعدش حاضرم با تو ..............

من شوکه شده بودم و نمی تونستم حرف بزنم . اون گفت : من میرم اتاق خواب و اگه مایل به این کار بودی بیا بالا پیشم !!!!!

وقتی که داشت بالا می رفت من بهش خیره شده بودم و بعد از رفتنش چند دقیقه ایستادم و بعد به طرف در ساختمان برگشتم و از خونه خارج شدم .

یهو با چهره ی نامزدم و چشمان اشک الود پدر نامزدم مواجه شدم !!!!!!

پدر نامزدم من رو در آغوش گرفت و گفت :تو از امتحان ما موفق بیرون امدی!!!!ما خیلی خوئشحالیم که چنین دامادی داریم و هیچ کس بهتر از تو نمی تونست برای دخترمون پیدا کنیم . به خانواده ی ما خوش امدی .

نتیجه اخلاقی : همیشه کیف پولتون رو توی داشبور ماشینتون بذارید !!!!!

Merjhoi و M0RTEZA از این پست تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,228
    7,301
  3. تکراریه
    قرار شد قبل از گذاشتن مطلب جست و جو کنید که تکراری نباشه

4. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756