1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

الهام چرخنده از گلشیفته فراهانی می گوید

شروع موضوع توسط Jud/Abbot ‏Apr 13, 2015 در انجمن مطالب جالب

1. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
    بیان این که به خاطر اعتقاداتم از سینما کنارم گذاشتند گفت: در حال حاضر چهره بانوان ایرانی در قالب ورزشکاران و یا هنرمندان در خارج از کشور شناخته می‌شود که خوشبختانه در بخش ورزشی غرورآفرین است. اما در سینما برای من عجیب است که وقتی یک بازیگر زن که در سینمای دفاع مقدس بازی می‌کرده و امروز عکس عریانش منتشر می‌شود، به آن آفرین می‌گویند.

الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون با بیان این که به خاطر اعتقاداتم از سینما کنارم گذاشتند، گفت: سوالم این است که سینمای ما جای چگونه بانوانی است.

الهام چرخنده شامگاه جمعه در مراسم لاله‌پژوهی شهدای همدان با بیان اینکه در سال 93، بار دیگر متولد شده، اظهار کرد: وقتی برای نخستین بار باور مذهبی خود را فریاد زدم و عرض ارادت به رهبری کردم، مورد هجمه‌ها، تهمت‌ها و تهدیدهای مختلفی قرار گرفتم تا در نهایت به کنار گذاشتن من از صحنه سینما منجر شد. وی با اشاره به این که این مشکلات امروز بسیار کمتر شده، افزود: الهام چرخنده هنوز خود را زهرایی نمی‌داند چراکه راه درازی تا زهرایی شدن پیش‌رو دارد و دقیقاً مانند تفاوت شیعه بودن با محب ایمه بودن می‌ماند.