1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اقایان متفکر

شروع موضوع توسط Sara skelet ‏Feb 15, 2012 در انجمن خنده و شوخی

1. اقایان متفکر
    تا حالا اقايي رو ديدين در حال فکر کردن باشه ؟ ؟؟؟من که هر وقت ديدم اين قدر خنديديم که انگار خنده دار ترين جک دنيا را برام گفتن.

بعضي از اقايون وقتي مي خوان فکر کنن دستشون رو ميگيرن به دو طرف صورتشون وهي دستاشون رو بالا پايين ميکنن مثل اين که دارن صورتشونو ميشورن طوريکه وقتي فکرشون تموم ميشه صورتشون پوست انداخته وبايد ۱۰۰۰۰ تا پماد خرجش کنن.

فوايد فکري در اقايان: *
    به پوست اندازي ونظافتشان کمک ميکند. در روحيه و اخلاقشان بسيار موثر است باعث ساکت شدن انها ميشود براي اصلاح صورتشان مفيد است.

نتيجه گيري اخلاقي:*هر وقت احساس کرديد مردي احتياج به نظافت عمومي دارد به او سوژه اي براي فکر کردن بدهيد.

استدلال ثابت شده اين قضيه:*
    اقايان زياد فکر ميکنن اما هيچ وقت نتيجه نمي گيرند از فکرشان . اقايان حرف زياد ميزنند ولي اهل عمل نيستند هيچ کدامشان.

nanaz asali، کلوچه خانوم، nama و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,523
    24,697
    63,070
    اقايان زياد فکر ميکنن اما هيچ وقت نتيجه نمي گيرند از فکرشان . اقايان حرف زياد ميزنند ولي اهل عمل نيستند هيچ کدامشان.

کاملا تکذیب میکنم

nama و FarnaZ از این پست تشکر کرده اند.
  3. nama

nama

1,808
    2,577
    355
  4. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    namaجان یا تو زنی یا اینکه بدتر ازنی ....
    البته مطلب خیلی مغرضانه بوده ونمیدونم از چی عصبانی بودن که این مطلب رو نوشتن!!!!!!
    ودر آخر از دستم ناراحت نشین من این مطلب رانسبت به مردها وزنان می دانم نه آقا پسرای گل ودختر خانم های زیبا.:268:

nama از این پست تشکر کرده است.
  5. Dark Shadow

Dark Shadow Whisper

792
    1,348
    314
    استدلالت عالی بود:roflmao:roflmao:roflmao