1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

افشین:در سپاهان به جام جهانی فکر می کنم/استقلال را دور نزدم

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jun 29, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    خیلی انگیزه دارم. می خواهم با درخشش در سپاهان به جام جهانی و لیست نهایی تیم ملی برسم.
    سایت گل-بازهم سپاهان و بازهم صید یک شاه ماهی. آرش افشین بالاخره سپاهان را انتخاب کرد تا فصل بعد را در این تیم بگذراند.با او پینگ پنگی حرف زدیم. بخوانید:
    چرا سپاهان؟
    چون به دنبال پیشرفت و آرامش بودم.
    ودرآمد بیشتر؟
    پول برایم اولویت نبود و اگر به تیم های دیگر نرفتم به خاطر شرایط مالی آنها نبود. حس کردم اینجا راحت ترم.
    سپاهان کهکشانی؟
    ستاره ها تیم نمی سازند. تیم ستاره می سازد. سپاهان تیم است و مجموعه اصلی اش یک باشگاه حرفه ای است. به این لقب ها اهمیت نمی دهیم.
    سپاهان تیم ملی؟
    نمی شود گفت ما تیم ملی هستیم اما همه بچه های سپاهان برای ملی پوش شدن لیاقت دارند.
    سپاهان دروازه جام جهانی؟
    خیلی انگیزه دارم. می خواهم با درخشش در سپاهان به جام جهانی و لیست نهایی تیم ملی برسم.
    دور زدن استقلال؟
    چه دور زدنی؟! مذاکره کردیم به توافق نرسیدیم. حرفهایی که می گویند پول میلیاردی خواستم را باور نکنید.در این باره خیلی حرفها دارم اما فعلا وقتش نیست.
    ولی ماجدی گفته!
    دستش درد نکند.
    ما سپاهانیم ، حالا حالا قهرمانیم؟
    من اهل شعار نیستم. سپاهان اما همیشه در صف قهرمانان بوده.این البته شعار نیست.واقعیت است.
    قهرمانی آسیا؟
    وقتش رسیده. باید برای این جام که جایش در ویترین سپاهان خالی است تلاش کرد.
    حرف آخر؟
    فولاد را دوست دارم اما شرایط ماندن فراهم نشد. دوست دارم هواداران این را بدانند.