1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

افشاگری بازی الاستقلال-تراکتور

شروع موضوع توسط Admin ‏Mar 9, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,517
    50,713
    29,767
    کامرانی‌فر با لحن بدی با من حرف زد/ او هنوز در باد جام جهانی خوابیده است
    بازیکن تیم استقلال پس از برتری تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: کامرانی‌فر با لحن بسیار بدی با من برخورد کرد و فکر می‌کنم او هنوز در باد جام جهانی که در آن قضاوت کرده است، خوابیده است.
    حنیف عمران‌زاده پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: کامرانی‌فر در صحنه‌ای که من با داور صحبت می‌کردم با لحن بدی با من صحبت کرد.
    وی ادامه داد: کامرانی‌فر با لحن بدی به من گفت «برو آن طرف» انگار که وی دارد با نوکر پدرش صحبت می‌کند. کامرانی‌فر به جام جهانی رفته و فکر می‌کند خبری است. او هنوز هم در باد جام جهانی خوابیده است.
    عمران‌زاده افزود: من در آن صحنه با مظفری‌زاده صحبت می‌کردم و داشتم به او می‌گفتم که بازیکن تراکتورسازی در ابتدا ضربه زده است ولی کامرانی‌فر با من برخورد بدی داشت.
    مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: اگر هواداران در ادامه مسابقات همین‌گونه ما را حمایت کنند، می‌توانیم قهرمان شویم. سرپرستان سایر تیم‌ها آنقدر علیه ما جوسازی کردند که در این مسابقه از دقیقه 30 تیم ما 10 نفره شد.
    وی افزود: هنوز 30 درصد هم از قراردادمان را نگرفته‌ایم و امیدوارم مسئولان فکری به حال این موضوع بکنند.
    عمران‌زاده در پایان صحبت‌هایش با اشاره به برنامه کلاه‌ قرمزی خاطرنشان کرد: من عاشق کلاه قرمزی هستم؛ در خصوص رنگ کلاهش صحبت نمی‌کنم، بلکه منظورم شخصیتش است. به نظر من ایرج طهماسبی یکی از بهترین هنرمندان ایران است و من شب‌ها برنامه‌اش را تماشا می‌کنم.

2. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    اخراج برهانی سخت‌‌گیرانه بود
    بازیکن تیم استقلال پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: داور در صحنه اخراج برهانی سخت‌گیرانه عمل کرد در حالی که می‌توانست با یک کارت زرد ماجرا را تمام کند.
    پژمان منتظری پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: نمی‌دانم در صحنه اخراج برهانی چه اتفاقی افتاد.
    وی ادامه داد: داور در آن صحنه سخت‌گیرانه عمل کرد در حالی که می‌توانست با یک کارت زرد ماجرا را خاتمه دهد. خدا را شکر می‌‌کنم که بازی را بردیم.
    منتظری در رابطه با صحنه درگیری خود با سید صالحی گفت: سید صالحی دوست من است و هیچ مشکلی بین ما نبود. او در زمین عادت به صحبت کردن دارد اما دوست خوب من است و مشکلی با هم نداشتیم.

3. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    بازی سخت و نفس‌گیری بود
    بازیکن تیم استقلال پس از برتری تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: بازی سخت و نفس‌گیری داشتیم و خوشحالم که توانستیم ۱۰ نفره به پیروزی برسیم.
    فرزاد حاتمی پس از برد یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: بازی سخت و نفس‌گیری بود.
    وی ادامه داد: ما در جریان بازی 10 نفره شدیم و خوشحالم که خط دفاعی ما عملکرد خوبی داشت و توانستیم به پیروزی برسیم.
    بازیکن تیم استقلال ادامه داد: قرار شده است باشگاه در هفته جاری طلب ما را پرداخت کند.

4. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,516
    24,655
    62,901
    لطفا کن مصاحبه اینارو نزار
    اینا همونایی هستن که گفتن بازی قبلی تراکتور 10درصد جا به ما نداد درحالی که 100 نفر تماشاگر نداشتن تو تبریز، انتظار داشتن 7000 تا جا بدیم

40 هزار نفر اومدیم انقد فشرده نشسته بودیم که...

اونم که از مصاحبه های اکبرپور بود، مقایسه مصاحبه فصل قبل و الانشو گذاشتم، ببین

barfi از این پست تشکر کرده است.
  5. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    ۹ نفره هم تراکتورسازی را می‌بردیم/به جای پول سال قبل فحش می‌دهند
    مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: ۱۰ نفره که هیچ، اگر ۹ نفره هم می‌شدیم به پیروزی می‌رسیدیم.
    سیاوش اکبر‌پور پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل تراکتور‌سازی گفت: بعد از 10 نفره شدن استقلال شرایط ما خیلی پیچیده شد و فشار زیادی روی تیم ما وجود داشت. در صحنه‌ای که به داور اعتراض کردم به این خاطر بود که به بازیکن حریف برخورد نکرده بودم اما داور به من کارت زرد نشان داد.
    وی افزود: بازی بسیار حساس بود و هر 2 تیم برای کسب قهرمانی انرژی زیادی را در این بازی به کار گرفتند. خیلی خوشحال هستم و انرژی زیادی دارم به شکلی که انگار اصلا بازی نکرده‌ام. متاسفانه هم در این بازی و هم در مسابقه رفت بارها علیه من شعار دادند و انگار نه انگار که سال گذشته برای تراکتور سازی زحمات زیادی کشیدیم. ثابت کردیم تیم ما استقلال است.
    مهاجم استقلال تاکید کرد: خیلی دوست داشتم در این بازی به پیروزی برسیم به خاطر شادی دل این هواداران که امروز از ما حمایت کردند تلاش زیادی انجام دادم. تراکتور‌سازی سال قبل پول ما را نداد و متاسفانه امروز فحش و هر بی‌احترامی‌ که می‌خواستند علیه ما انجام دادند. 10 نفره که هیچ اگر 9 نفره هم می شدیم امروز به پیروزی می‌رسیدیم.

6. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    استقلال، تراکتور و داور را با هم برد
    تیم فوتبال استقلال ۱۰ نفره تراکتورسازی را شکست داد و با اقتدار صدرنشین ماند.
    تیم فوتبال استقلال از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 65 هزار تماشاگر به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز رفت که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.
    خسرو حیدری در دقیقه 17 دچار مصدومیت شد و نتوانست به بازی ادامه بدهد و جواد نکونام که در این بازی نیمکت‌نشین بود به جای او وارد میدان شد.
    نکونام در دقیقه 31 با ضربه‌ای زمینی از داخل محوطه جریمه برای استقلال گلزنی کرد.
    استقلال که در نیمه دوم 10 نفره بود، سعی کرد بازی را اداره کند و توانست مقابل حملات گسترده تراکتورسازی مقاومت کند.
    سعید مظفری‌زاده داور مسابقه به آرش برهانی بازیکن استقلال در دقیقه 39 به دلیل ضربه‌ای که با سر به بازیکن تراکتورسازی زد با نشان دادن کارت قرمز از زمین اخراج کرد.
    قاسم دهنوی از تراکتورسازی و سیاوش اکبرپور از استقلال کارت زرد گرفتند.
    با این پیروزی استقلال 59 امتیازی شد و به صدر جدول برگشت. استقلال در بازی فینال‌گونه لیگ تراکتورسازی نزدیک‌ترین رقیب خود را شکست داد تا به تنهایی در صدر قرار بگیرد. تراکتورسازی نیز با این شکست 55 امتیازی باقی ماند و به رده سوم سقوط کرد. سپاهان هم با 56 امتیاز دوم است.
    *ترکیب استقلال:
    مهدی رحمتی، پژمان منتظری، خسرو حیدری (از دقیقه 17 جواد نکونام)، علی حمودی، امیرحسین صادقی، ساموئل، مجتبی جباری (از دقیقه 90+1 حنیف عمران‌زاده)، هاشم بیک‌زاده، آرش برهانی، سیاوش اکبرپور و فرزاد حاتمی (از دقیقه 68 فرهاد مجیدی)
    سرمربی: امیر قلعه‌نویی

7. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    واسم عزیز و دوست داشتنین
    دلیلی نداره مصاحبه هاشون رو نزارم سامان جان
    خوب طبیعیه تو تبریز اینقدر طرفدار نداشته باشن
    تبریز و پر از ترک
    ترکا هم همه حامی تراکتور

8. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    *شعار هواداران استقلال علیه جعفری ادامه دارد. آنها با شعار «جعفری یادت باشه/ فتح‌الله‌زاده سرورته» علیه مدیرعامل تراکتور‌سازی شعار دادند.

9. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    *هواداران استقلال بعد از زدن گل به کنایه شعار «عیبی‌ یخ» که هواداران تراکتور سازی پس از دریافت گل اعلام می‌کنند را سر دادند.

10. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    *در بین دو نیمه بازیکنان استقلال به شدت به سعید مظفری ‌زاده اعتراض می‌کردند. بیشترین اعتراض را حنیف عمران‌زاده انجام می داد که مظفری‌ زاده به او کارت زرد نشان ‌داد.