1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

افشاگری بازی الاستقلال-تراکتور

شروع موضوع توسط Admin ‏Mar 9, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,523
    24,697
    63,070
    ارش کی خواست حرف بزنه؟

2. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,537
    50,770
    30,032
    وقتی که یارتون چیزی بهش گفت اونم سرشو زد تو سر یارتون:16:

3. barfi

20,537
    50,770
    30,032
    اینم از اخلاقه استقلالی ها
    پس ما هیچیمون رو از دست ندادیم
    غیبت 3 بازیکن / عذرخواهی برهانی
    تیم استقلال یک روز پس از برتری مقابل تراکتور‌سازی از ساعت 15 امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد.
    در تمرین امروز آبی‌پوشان مهدی رحمتی، خسرو حیدری و مجتبی جباری حضور نداشتند ضمن آنکه امیر قلعه‌نویی نیز در تمرین امروز این تیم حاضر نشد.
    *جواد نکونام هافبک تیم استقلال که در بازی روز گذشته تک گل این تیم را مقابل تراکتور‌سازی به ثمر رساند قبل از آغاز تمرین امروز برای دقایقی با مجید صالح و دیگر اعضای کادر فنی استقلال صحبت کرد. همچنین فرهاد مجیدی نیز پیش از شروع تمرین با مربیان استقلال گفت‌وگو کرد.
    *قبل از آغاز تمرین امروز آرش برهانی از تمامی بازیکنان به خاطر دریافت کارت قرمز در دقیقه 30 مسابقه دیروز عذرخواهی کرد.
    برهانی از تمامی بازیکنان تشکر کرد و با خنده و شوخی به آنها می‌گفت انشاءالله در بازی آینده که غایب هستم جبران می‌کنم!
    *پیروزی استقلال در بازی دیروز سوژه اصلی اندک تماشاگران حاضر در تمرین بود و آنها در خصوص این اتفاق با یکدیگر صحبت می‌کردند.
    *پیش از آنکه تمرین آبی‌پوشان آغاز شود حنیف عمران‌زاده، ایمان موسوی و فرزاد حاتمی 3 بازیکنی بودند که در کنار نوجوانان کمپ استقلال تمرین کرده و این مسئله باعث خوشحالی بازیکنان مدرسه فوتبال استقلال شد.
    *بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل تراکتور‌سازی بازی کرده بودند پس از 20 دقیقه ریکاوری کمپ زنده‌یاد حجازی را ترک کردند. بقیه بازیکنان در قالب دو گروه به فوتبال درون‌تیمی پرداختند.
    *بنابر اعلام کادر فنی اعضای تیم استقلال فردا را به استراحت می‌پردازند و از روز دوشنبه مجددا برای دیدار با العین امارات آماده خواهند شد.

4. barfi

20,537
    50,770
    30,032
    سامان یه نگاه به اینم بنداز گلم
    واکنش هواداران پاسخ 4 هفته بی احترامی به قلعه نویی بود
    محمد سررشته‌داری درباره اظهارات اخیر جعفری، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: به نظرم باید با این مسائل به گونه‌ای دیگر نگاه شود. ابتدا اینکه چهار هفته‌ی متوالی است که در تبریز علیه امیر قلعه‌نویی شعار داده می‌شود و باشگاه استقلال و همچنین امیر قلعه‌نویی نسبت به این توهین‌ها واکنشی نشان نداده‌اند. ما اعتقاد داریم اگر بنا به واکنش باشد، باید کمیته انضباطی ابتدا به آن شعارها واکنش داشته باشد. دوم اینکه خود آقای حسن‌زاده، رییس کمیته انضباطی در استادیوم حاضر بودند و نیاز نیست کسی برای ایشان تعیین تکلیف کند. سوم اینکه به گواه خبرگزاری‌ها شروع شعارهای تحریک‌آمیز از سوی هواداران تراکتور و در حوالی ساعت 14 بود.

وی در رابطه با ماجرای کاظمیان گفت: آقای کاظمیان حرکتی را انجام دادند که از چشم حراست ورزشگاه آزادی دور نماند. به هر حال ایشان یک رفتار ناشایست و زننده انجام دادند که بازخوردش آنچه که دیدید، شد.

مدیر روابط عمومی استقلال در پایان افزود: باشگاه استقلال به هیچ وجه با مسائل این چنینی موافق نیست و اگر اتفاق افتاده باشد هم از سوی مجموعه استقلال این مسئله محکوم است ولی فراموش نکنید حرمت امامزاده را متولی باید داشته باشد. زمانی که چهار هفته‌ی پیاپی به قلعه‌نویی توهین می‌شود، باید منتظر واکنش‌های هواداران استقلال هم بود

5. barfi

20,537
    50,770
    30,032
    برد حق استقلال بود/ این بازی حکم ۶ امتیاز را داشت
    بازیکن تیم استقلال پس از برتری تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: برد در این دیدار حق ما بود و با اینکه ۱۰ نفره بودیم توانستیم به پیروزی ارزشمندی دست یابیم.
    علی حمودی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر تراکتورسازی گفت: فشار بازی بالا بود و ممکن بود به همین علت برخوردهای زیادی بین بازیکنان بوجود بیاید که موضوعی طبیعی است.

وی ادامه داد: با اینکه 10 نفره شدیم، توانستیم بازی را ببریم و برد حق ما بود. تیم تراکتورسازی هم نتوانست از 10 نفره بودن ما استفاده کرده و موقعیت‌های زیادی روی دروازه ما خلق کند.

بازیکن تیم استقلال افزود: این بازی حکم 6 امتیاز را داشت و امید ما را برای قهرمانی بسیار زیاد کرد. خدا را شکر که نتیجه خوبی گرفتیم.

6. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,523
    24,697
    63,070
    نمیخوام کش بدم چون هرچی بگم باز میگی بهتر بودیم، درحالی که همه دیدن حتی بهترین بازیکنتونم به زور صاحب توپ میشد

بازی قبلیمون رو همه دیدن
    سه شنبه هم با الجیش بازی داریم، اونم همه میبینن

فقط میخوام بازی هارو خودتون مقایسه کنید و قضاوت

نیازیم نیس به کسی بگین، خودتون بدون تعصب به یه نتیجه برسین، اونوقت میفهمین حرفم چیه

barfi از این پست تشکر کرده است.
  7. barfi

20,537
    50,770
    30,032
    ۱۰ نفره نمی‌شدیم با اختلاف بیشتری می‌بردیم/ با این هوداران هر تیمی را شکست می‌دهیم
    مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: اگر برهانی اخراج نمی‌شد، می‌توانستیم با اختلاف ۲ یا ۳ گل حریف خود را شکست دهیم.
    امیرحسین صادقی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی در خصوص این مسابقه اظهار داشت: متأسفانه از دقیقه 40 با اخراج برهانی 10 نفره شدیم اما توانستیم با حمایت هواداران حریف خود را شکست دهیم. پیش از این هم اعلام کرده بودم که با این هواداران هر تیمی را می‌توانیم در آزادی شکست دهیم.
    وی با بیان اینکه برای قهرمانی باید تمام تیم‌ها از جمله سپاهان و تراکتور را شکست دهیم، خاطرنشان کرد: تا لحظاتی از بازی برخوردهایی با سیدصالحی مهاجم تراکتورسازی داشتم که فکر می‌کنم این برخوردها در فوتبال طبیعی است.
    صادقی در خصوص این موضوع که سید صالحی معتقد بود به وی فحاشی شده است، گفت: من اصلاً به وی بی‌احترامی نکردم و 12 سالی که در لیگ حضور دارم به هیچ بازیکنی فحاشی نکرده‌ام و فکر می‌کنم سید صالحی اشتباه کرده است.
    مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص اخراج برهانی گفت: در آن صحنه کمک داور به صحنه نزدیک بود و به داور کمک کرد و فکر می‌کنم تصمیم درستی گرفت. باید حمایت بیشتری از داوران شود تا هر کسی نتواند حصار شیشه‌ای دور آنها را به راحتی بشکند.
    صادقی در پایان گفت: فکر می‌کنم با روندی که در نیمه نخست داشتیم اگر 10 نفره نمی‌شدیم می‌توانستیم با اختلاف 2 یا 3 گل تراکتورسازی را شکست دهیم.

8. barfi

20,537
    50,770
    30,032
    باشه عزیزم
    سلیقه ها متفاوته
    میتونم تعصبت رو روی تراکتور درک کنم

9. barfi

20,537
    50,770
    30,032
    از کوره در رفتم و اخراج شدم/ از بازیکنان تشکر می‌کنم

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: یک لحظه از کوره در رفتم و اخراج شدم. [​IMG]
    آرش برهانی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی در خصوص این بازی اظهار داشت: متأسفانه تمام اتفاقات دست به دست هم داد که من یک لحظه از کوره در بروم و اخراج شوم. تاکنون سابقه نداشت که چنین اتفاقی برایم رخ دهد اما حرکات بازیکن تراکتور پیش از اخراج من موجب شد که این اتفاق بیفتد.
    وی با بیان اینکه از بازیکنان تشکر می‌کنم که تا آخرین لحظه ایستادگی کردند، افزود: زمانی که اخراج شدم از کادر فنی اجازه گرفتم و به رختکن رفتم. مشکل خاصی از این نظر وجود نداشت چرا که من با هماهنگی مسئولان تیم این کار را انجام دادم.
    مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: فکر می‌کنم اگر از کوره در نمی‌رفتم و اخراج نمی‌شدم می‌توانستیم با نتیجه بهتری تراکتورسازی را شکست دهیم.

10. barfi

20,537
    50,770
    30,032
    اگر ۱۱ نفره بودیم بیش از یک گل می‌زدیم
    بازیکن تیم استقلال پس از برتری تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: اگر ۱۰ نفره نمی‌شدیم بازی را با بیش از یک گل می‌بردیم.
    خسرو حیدری پس از برتری تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: بازی‌های ما خیلی فشرده است و فکر می‌کنم علت مصدومیتم همین مسئله باشد.
    وی ادامه داد: در بازی با صبا چون یک بر صفر عقب بودیم، فشار زیادی به خودم آوردم. مصدومیت امروز من از ناحیه جدیدی است که تاکنون به خاطر آن مصدوم نشده‌ام. فردا از آن آزمایش MRI می‌گیرم تا موضوع مشخص شود. ان‌شاءالله که چیزی نباشد.
    بازیکن تیم استقلال راجع به شرایط بازی گفت: بچه‌های ما واقعا جانانه بازی کردند و توانستیم 10 نفره به پیروزی برسیم، اگر 11 نفره بودیم حتما با تعداد گل‌های بیشتری به پیروزی می‌رسیدیم. باید بازی‌های باقیمانده خود را نیز با قدرت انجام دهیم چون 2 تیم تراکتورسازی و سپاهان نیز هنوز رقبای ما هستند.