1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اعتراف میکنم:|...............:|

شروع موضوع توسط ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ ‏Jul 17, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. اعتراف میكنم بچه كه بودم با دختر و پسر خاله هام لباس كهنه میپوشیدیم میرفتیم گدایی با درامدش بستنی میگرفتیم مثل کفتار میخوردیم.اما بعدش همسایمون مارو لو داد و مثل سگ كتك خوردیم!![​IMG]
    مامانم منو با آفتابه میزد

sahar__khanoom، ❥ℳĀΣĐξĤ❥، بوق و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. زن من باس انقدر چشم و گوش بسته باشه که وقتی خواستم بوسش کنم فرار کنه بره به باباش بگه این ممد دیوث میخواد از اون کارا خاک بر سری بکنه.بعد باباش بیاد با قمه از وسط نصفم کنه [​IMG]

❥ℳĀΣĐξĤ❥، بوق، معین 70 و 10 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. یبارم می خواستم برم عروسی یکی از دوستام
    داشتم جلوی آینه خودمو صافو صوف میکردم
    که مامانم میاد میگه:
    اونقد به خودت نرس یه وقت عروس تورو با دوماد اشتباه میگیره [​IMG]
    اونوقت من بدبخت میشم
    عروسو کجای دلم بذارم هاااااااان
    صدای بچه هاتو چیکار کنم
    مادر زنتو به چی حواله بدم
    حتما بعدش می خوای بیای اینجا با ما زندگی کنی؟
    خرجتو از کجا بیارم
    اخه بابات باید چه قدر کار کنه
    اصلا تو غلط میکنی می خوای بری عروسی بیا برو ظرفارو بشور

❥ℳĀΣĐξĤ❥، بوق، معین 70 و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. یه بار یکی میخواست خودشو از بالای پل هوایی بندازه پایین من رفتم جلو بهش گفتم چیکار میکنی مرد؟ دست نگهدار. یارو گفت تو گه نخور [​IMG]

❥ℳĀΣĐξĤ❥، بوق، معین 70 و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. ﺳـﻼﻣﺘـــــﯽ ﺧــــﻮﺩﻡ ﮐـــﻪ ﺑــــﻮﺩ ﻭ ﻧﺒـــﻮﺩﻡ ﻭﺍﺳــــﻪ ﻫﯿــــﭽﮑـــﺲ ﻓـــﺮﻗﯽ ﻧﻤﯿــــﮑﻨـــﻪ[​IMG]

❥ℳĀΣĐξĤ❥، بوق، معین 70 و 10 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. پسر :به به چه خوشگلید شما.. اسمتون چیه؟
    دختر :مدرسان شریف
    پسر :چی؟
    پسر :واییی... کجایی هستی؟
    پسر (درحال کوبیدن سرخود به دیوار) :شمارت چنده؟
    دختر :بیست و نه دوتا شیش

❥ℳĀΣĐξĤ❥، بوق، ❤Yasmina❤ و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. قدیما :هرکی روزه نبود باید می رفت یه گوشه ای یه چیزی میخورد بقیه نبیننش
    الان:هر کی روزه است باید بره یه گوشه مزاحم غذا خوردن بقیه نشه[​IMG]

❥ℳĀΣĐξĤ❥، بوق، ❤Yasmina❤ و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. معتقدم اگه روزی پدر شدم نباید بین دختر و پسرم تفاوت قائل بشم. هر دوشون اجازه خواهند داشت وقتی به سن هژده سال رسیدند دوست دختر داشته باشن [​IMG]
    بعله یه همچین بابای خوبی میشم من

❥ℳĀΣĐξĤ❥، بوق، معین 70 و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. ﺑﻪ ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻣﯿﮕﻢ ﭘﺎﺷﻮ ﺳﺤﺮﻩ !.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ﻣﯿﮕﻪ ﻭﻟﺶ ﮐﻦ ﺑﻌﺪﺍ ﺑﺶ ﺯﻧﮓ ﻣﯿﺰﻧﻢ ! [​IMG]
    روح بابام شاد یادش گرامی
    مادرم پیشم وایستاده بود

بوق، معین 70، milad1212m و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. مهم نیست چند تا لایک دارم
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

کی گفته مهم نیست ؟ [​IMG]
    عاغا به خدا من خیلی لایک دارم [​IMG]
    خودت نیگا کن [​IMG]
    تورو خدا ببین چقدر لایک دارم [​IMG]
    .
    LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE

دیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :
    .
    بعد هی میگن مهم نیست [​IMG]
    به خدا مهمه

بوق، معین 70، milad1212m و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.