1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اعترافای باحال 2

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 14, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    حالا هی بگید مامان بابای واقعیم کجان! هی غر بزنید!
    بابا من یادمه آبجیم که کوچیک بود مامانم به من می گفت تو واستا آبجی تو رو بزنه قوی شه مدرسه بهش زور نگن بهش :279:

2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی دو روز پیش رفتم دنبال مخاطب فوق العاده خاصم همین که اومد دم در و بهش سلام کردم
    دیدم دختر همسایشون اومد دم در , یه پسر که شروارش قیمت همه لباسای من بود سوار پرادو اومد سوارش کرد رفتش )پسرا میدونن چقدر شرمنده شدم( , ما هم سوار تاکسی شدیم رفتیم براش روسری خریدم برگشتن رسوندمش در خونشون که دختره با پرادو برگشت یه گونی لباس خریده بود
    سرمو انداختم زمین دیدم و به بی پولی فکر میکردم مخاطب فوق العاده خاصم دستمو گرفت
    اون : کامران؟ , من : جانم؟
    اون :پول روسری رو کجا آوردی؟
    من : دیروز همسایمون کارگر میخواست ,حرفمو قطع کرد ,کامران پرادو رو دیدم اون همه لباس تو دست دوستم رو دیدم ولی به خدا مطمئنم تو همه تلاشتو میکنی من شاد باشم حالا بخند که با دنیا عوضت نمیکنم , من : خدایااا مچکرم

3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    آقا دیروز با ماشین پاشدم برم ماشینمونو گاز بزنم یهو دیدم یه مرد میان سال از ماشین روبرو که جی ال ایکس بود پیاده شد اومد طرفم زد به شیشه.شیشه رو آووردم پایین گفت ماشینت داره از زیرش اب میریزه...گفتم عب نداره حاجی چون کولر روشنه داره آب میاد...
    مرده گفت...آها واسه اینه؟؟؟
    بعد یه نیگاه دیگه کردم به ماشینش دیدم بچه هاش تو ماشین عینه ... دارن از گرما میمیرنو له له میزنن و باز هم عینه قحطی زده ها سومالی تو ماشین منو نیگا میکنن که کولر روشنه...
    خلاصه که این پدر هنوز نمیدونه واسه ماشینش کولر اختراع شده..
    یه وقت فکر نکنی از عمد روشن نمیکنه ها
    منم واسه هم دردی با اونا کولرو گذاشتم رو درجه آخر تا برسم خونه یه بار دیگه گاز ماشین تموم شد و بابام....(اینجاش دیگه خونوادگی.بیخیال...)

4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    آقا ما بچه بودیم لاستیک ماشین آتیش می زدیم
    خیلی دود می کرد دیدین که
    امام هدفمون از این کار تشکیل ابر و بارندگی بود به خدا
    از همون اول ما فکر خشک سالی بودیما نگید نبودید

5. MM75

MM75 بهترین نیستم اما!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوودممممممم.

2,262
    8,617
    3,225
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    این آبجی من ( که از من بزرگتره ) وقتی کوچیک بود فکر میکرد که هر کسی که آدم خوبیه; بهش میگن "خانوم" . حالا این هم توی خونه به مامانم میگفت : " مامان جون خانوم"
    به بابام میگفت :" بابا جون خانوم" !!!!!!!!!

7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    با مخاطب فوق العاده خاصم دعوام شد قهر کرد
    براش پیام دادم "ببخسید" یعنی خواستم بگم ببخشید اشتباه "ش" رو "س" نوشتم ^___^
    دیدم پیام اومد ببخسید و کوفت این لوس بازی ها چیه ؟؟؟
    چرا مثل دخترا حرف میزنی ؟؟؟
    بیا ساپرت منو هم ببر !!
    ببین کامران من مرد میخوام نه یه دختر مثل خودم ، کامران ترو خدا دیگه اینجوری حرف نزن باشه؟؟
    منم پیام دادم " ببخسید ، چسم عجیجم ،دیجه تکلال نمیسه "
    لامصب فقط نمیدونم چرا گوشیش خاموشه ^___^

8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    جاتون خالی یه ماهه پیش شمال بودیم هوا هم شرجی . این پشه ها هی از عرقای ما میخوردن مست میکردن نمی فهمیدن چقدر خون خوردن . صبح که پا شدیم این بدن ما شده بود عینه سرعت گیرای خیابون اولین کاری که کردیم رفتیم بیمارستان یکی دو واحد بهمون خون تزریق کردن . یه همچین پشه های خونخواری داریم ما . خدائیش حقشون نیست بخاطر مستی فلکشون کنن ؟ عایا؟

9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    تو کلاس بودیم معلممون داش درس می داد که یهو ناظممون اومد تو منم که به بوی عطر تندش حساسیت دارم چشمتون روز بد نبینه یهو 4تا عطسه پشت سر هم رفتم عطسه نم صداش شبی چیکه ابه هیچی دیگه از درو تخته کلاس تا بچه ها به من خیره شده بودن فکر کرن مسخره بازی دراوردم جاتون خالی 8تا منفی گرفتم با یه مورد انضباطی دقیقا دو برابر عطسم حالا اون تموم شد ناظممون پرسید کی تو کلاس مادر یا پدرش تو اموزش پرورشه دقت کنین مادر یا پدرش منم سریع دستم بالا بردم گفتم عمم مدیره یه کلاس رفت رو هوا فکر کردن من مسخره می کنم اخه واقعا عمم مدیر بود هیچی دیگه تو منفی دیگه هم گرفتم کم کم دارم فکر می کنم با اقای همساده تو سریال کلاه قرمزی نسبتی دارم

10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    آقا امروز داشتم تو خیابون راه میرفتم یدفه سرم رو چرخوندم به یه چیزی نگاه کنم که نمی دونم چی شد با درخت یکی شدم!
    اصلا درخت کجا بود یهو؟
    دیگه شماخودت قیافه دیگران و قیافه من بد اقبال بدبخت رو تو ذهنت تداعی کن!
    اصلا این دربی جمعه حواس نذاشته واس ما<>