1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اعترافای باحال 2

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 14, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    دیـالـوگ مـن و خـانـواده ... دیـشـب سـاعـت 12 شـــب :
    مـن : مـن رفـتـم ..
    بـابـام : کـجـا ؟؟؟
    مــن : بـیـرون...
    بـابـام : اون بـیـرون خبـری نـی بـه جـز بـدهـکـارو آلـوده هـا .. ثـمـره ی
    مـامـانـم : خـونـه خـوبـه خـونـه .. مـامانـت امـیـده ..
    مـن : غـلـط کـردم .. مـن رفـتـم بـخـوابـم ... والا با ایـن دیـالـوگـاشـون .

Shiva، ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، MM75 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    عاغا چن وخ پیش واسه داداشم رفتیم خواستگاری وسط مجلس دیدیم داداشم دستش تو جیبشه و هی لبخند میزنه حالا مجلس تموم شده اومدیم تو ماشین دیدیم داره صندلیارو گاز میزنه مامانم میگه زهرمار چته ابرومون رو بردی ؟دستشو از جیبش دراورده دیدیم فنجون چایی تو انگشتش گیر کرده، هیچی دیگه کلا ماشین بعد از دیدن اون صحنه رفت رو هوا،حالا شوما قیافه خونواده عروس خانومو بعد از جمع کردن میز پذیرایی تصور کنین جون من!!!!!!

Niloofar-78، MM75 و زیبا از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    عاغا چند وقت پیش داشتیم با موتور می رفتیم...رسیدیم به جاده خاکی...اونم تو شب...
    برگشتم گفتم: مسعود با ""چراغ بی موتور"" کجا داری میری؟
    یهو دیدم داره از شدت دلدرد فرمونو گاز میگیره...
    هیچی دیگه خوردیم زمین جاتونم خالی...
    دوسته موتور سواره ما داریم آیا؟؟؟
    آخه این که من دادم سوتی بود؟؟؟نه شما بگین سوتی بود؟؟؟
    لایک = پ ن پ برای مزاح گفتی

Niloofar-78، زیبا و MM75 از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    تو پارک داشتیم با دوستم راه میرفتیم.دوستم مارک کمربندمو ازم پرسید.من احمق کمربندو کشیدم و بعد....
    این که شلوارم اومد پایین و هزاران هزار جفت چشم بهم خیره شد هیچ....
    اینجاش که خواستم جیم شم و یادم رفت شلوارو بکشم بالا و بعد با مخ اومدم زمین خییییییییییلی بده نه!
    اقا خلاصه تا پنچ ماه خونه نشین شدم!

5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    عاغا پشت چراغ قرمز بودم یهو یکی با سرعت از پشت بهم زد ما هم پیاده شدیم نه گفتیم آره نه گفتیم نه طرفو تا میخورد زدیم بعد وقتی افسر اومد کوروکی بکشه دیدم یهو ششششششششششششق جلو یارو پا چسبوند بعد گقت جناب سرهنگ چه بلایی سرتون اومده تو تصادف بوده که صورتتون اینطور شده هیچی دیگه بعد دیدن این صحنه هوش از سرم رفت آخه شما نمی دونید من تو چه دردسر بزرگی افتادم!!!!!!!!!!!!!

6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    دیروز تو ماشین دو تا دختر همدیگرو دیدن شروع کردن احوال پرسی اونیکی گفت راستی نامزدت چطوره ؟؟؟
    دخدره گفت دیگه نامزدم نیست
    اونیکی شروع کرد که آره بهتر اصن بهت نمیخورد قیافش عین عن بود پسره ی داهاتیه از خود راضی هر موقع میدیدمش حالم بهم میخورد … یهو دختره گفت نامزد نیستیم ازدواج کردیم :279:
    هیچی دیگه راننده زد بغل یه نیم ساعتی چمنارو گاز میزدیم :smile: ))

7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    تو این فیلم خارجیا میخوان بچه رو شاد کنن دست میبرن پشت گوشش یه بیسکوییت میارن میدن بهش بچه شاد میشه.اونوقت عمویه ما میخواست مارو شاد کنه پلکاشو برمیگردوند ما مثه سگ میترسیدیم.

8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    نوشته قفل فرمان بهتر است یا قفل پدال؟ یکی کامنت گذاشته داشم من خودم دزدم، هیچکدومش بدرد نمیخوره...!
    اصن اشك تو چشام جمع شد واسه اين همه صداقت

9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    واسه اینکه لحظه شروع دربی خواستگار ناگهانی در خونتون حاضر نشه صلوات
    من و خواهرم تو خونه بودیم یهو پدر خواستگار آبجیم زنگید به گوشی مامانم مامانمم گوشیشو جا گذاشته بود خواهرم جواب داد اونم گفت ما فلانی هستیم الانم در خونتونیم میشه درو باز کنین خواهرم گفت ما خونه نیستیم یهو اونم گفت الان یه آقا اومد تو خونتون خواهرمم از رو نرفت گفت من الان زنگ میزنم ببینم کی اومده تو خونمون.(میدونستیم که داداشم اومده تو خونه)جالب اینجاست که خواستگارای همین خواهر دروغگومم بودن در همین حین مامانم در خونه حاضر شد دیگه خودتون تهشو حدس بزنین

10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    بچه ها یه چی میگم جون من بهم نخندین. من نمیدونم چرا فک کرده بودم امروز(شنبه) قراره دربی برگزار بشه . از کیه نشستم پای تلویزیون دیدم خبری نیست. از یکی از دوستام پرسیدم.دیدم نه بابا اوضام خیلی بغرنج شده دیروز بوده و تموم شده.حالا خوبه 10 روزه دارم کل کل بچه های 4 جوکو سر این دربی میخونمو لایک میکنم.
    بنظرتون آلزایمر از چه سنی شروع میشه؟؟؟