1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اعترافای باحال هه هه

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 13, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف ميكنم بچه كه بودم يواشكي ميرفتم دريخچال رو باز ميكردم و سطل ماست رو سر ميكشيدم و يواشكي دريخچال رو ميبستم كه كسي متوجه نشه و ميومدم در آغوش خانواده..
    و اعتراف ميكنم هميشه يادم ميشد دور دهنم رو پاك كنم...

Engineer، anti love و lady taylor از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم هیچ جوری دستم بهت نمیرسه

من کایوت شدم و تو میگ میگ

اصن خیلی خری :35:)))

:279:

3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    با اینکه هروقت شوهرمو میبینم که سر یخچال داره با بطری آب میخوره داد میزنم سرش و اونم شیش متر میپره هوا
    ا ع ت ر ا ف میکنم که هر موقع خودم میرم سر یخچال و شوهرم خونه نیست با بطری آب میخورم
    تنبلم خودتونید
    خو چرا الکی لیوانو با آب کثیف کنم ؟؟؟.

4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    آبـروم مـیـره ولـی فـدای خـنـده تـون^_^
    اعـتـراف مـی کـنـم یـه دخـدر عـمـه داشـتـم کـه از مـن خـوشـش مـی اومـد, یـه بـار چـنـد سـال پـیـش اومـدن خـونـه ی مـا , گـلاب بـه روتـون مـن رفـتـم دسـشـویـی ) حـیـاطـه(بـعـد از یـه دیـقـه صـدای دخـدر عـمـه مـو شـنـیـدم کـه اومـده تـو حـیـاط بـعـد ازم پـرسـیـد : چـی کـار مـی کـنـی؟؟؟
    گـفـتـم: واقــعـن مـی خـوای بـدونـی؟؟؟گـفــت: آره حـتـمــا!!! گـفـتـم: والا دارم م یـ ریــ نـ م , ... کـافـیـه یـا بـیـشـتـر تـوضـیـح بـدم؟؟؟ ^_^گـفـت: آره عـزیـزم مـن سـراپـا دارم گـوش مـیـدم ,آقـا مـا هـم فـک کـردیـم ایـن فـازه شـوخـی بـرداشـتـه , ده دیـقـه واسـش از رنـگـو شـکـلـه گـه بـا مـسـخـره بـازی گـفـتـم بـخـنـده!!!بـعـد کـه اومـدم بـیـرون دیـدم داره بـا گـوشـی حـرف مـی زنـه ....خـودمـو زدم بـه تـب کـردن تـا اخر شـب کـه ایـنـا بـرن مـن تـو خـونـه داشـتـم در بـاره ی گوه و مـریـضـی و اسـهـال صـوحـبـت مـی کـردم کـه قـضـیـه طـبـیـعـی جـلـوه کـنـه ,خـلاصـه رابـطـمـون بـه طـور کـلـی بـا عـمـه م ایـنـا قـطـع شد!!! ^_^
    عـمـه حـلالم کـن

5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم اون اولا که تازه اسم رم ریدر را شنیده بودم تلفظ درستشو بلد نبودم و و بجای رم ریدر میگفتم رم ریبل! 0_o
    بعدها با مراجعه به لغات زبان تارعنکبوت بسته ی مغزم ، کفش (کشف!) کردم که ریدر به معنای خواننده است است و رم ریدر یعنی چیزی که رم را میخونه و از آن پس بود که این کلمه رو یاد گرفتم درست تلفظ کنم.
    بععععله یه همچین آدم باهوشیم من!!!! خخخخخخخخخخخخخ

6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اقا اعتراف میکنم من بودم که پولارو از جیب بابا یا کیف مامانم برمیداشتم و مینداختم تقصیر ابجی گودزیلام (6سالشه ) و اوناهم کلی گودزیلامون رو دعوا میکردن !
    عایا من فقط اینجوری بودم یا شما هم اینطوری هستید ؟
    ولی خداییش خیلی حال میداد ها ! یادش بخیر .

7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم هنوزنفهمیدم 13روزتابستان کجامیره؟اخه همه میگن چهله بزرگ چهله کوچک.دوتاش روهم 80میشه ولی تابستان 3تا31روزه

Engineer و lady taylor از این پست تشکر کرده اند.
  8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    با اینکه سخته ولی اعتراف میکنم
    این پیام بازرگانیه جدید رو دیدید ک ی آهنگ 6و8ی هم داره
    فهمیدید کدوم میگم: همون ک میگه:" برنج هایتی خیلی هم عالی" خداییش اگه تا حالا دقت نکردید دقت کنید اصن وقتی این اهنگش شروع میشه من و گودزیلای خانوادمون هر کاری داشته باشیم ولش میکنیم شروع میکنیم ب قر دادن و رقصیدن تازه مامانمم هر دفعه ک شروع میشه و ما میرقصیم بهمون شاباشم میده
    اصن ی وضیه با اون اهنگش من اصن تو کف اهنگشم خیلی وقت بود ک اهنگی ب این 6و8ی تو پیام بازرگانی ها ندیده بودم
    حالا شما هی گیر بدید ب مدرسان شریف والااااااا با اون شماره تلفناشون خخخخخخخخخ

9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم یه بار خونه ی عموم بودم دخترعموم ازم اب خواست منم ازش بدم میومد بجای اب واسش جرمگیر بردم طفلکی اصن بو نکرد وقتی جرمگیرو خورد نزدیک بود بمیره

دخترعموم:eek:
    من :smile:

10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم از شکست عشقی هم شانس نیاوردم
    دغیغن از وختی با این پسرخالهه کات کردم بخت خواهر برادراش
    وا شده و عروسیاشونو هم که تو خونه ما میگیرن
    یعنی عذاب دیدنشو هررو به جون میکشم
    بد دردیه