1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اعترافای باحال هه هه

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 13, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف ميكنم تا همين الانم كه دبيرستاني ام روزايي كه مدرسه تعطيله به مامانم ميگم صبح بيدارم كنه و بعد بگه مدرسه تعطيله.بخواب.
    يني همچين بچه شيرين عقلي ام.
    ولي خدايي خيلي كيف ميده.

Engineer و lady taylor از این پست تشکر کرده اند.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم دوران دبیرستان وقتی ساعت 3 بعد از ظهر از هنرستان برمیگشتیم خونه، تو راه خونه زنگ همه خونه ها رو میزدیم و هیچ وقتم به روی خودمون نمی اوردیم که کار ما بوده خیلی حال میداد هنوزم بعضی وقتا هوسشو میکنم، اینم از مزایای فقدان امکانات اون دوره بود چون کمتر خونه ای آیفون تصویری داشت

3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    آقا من میخام اعتراف کنم. یه بار خیلی بد ضایع شدم خیلیییییییی بد...
    من اون موقع اول یا دوم دبیرستان بودم. مدرسه تعطیل شد خاستم اتوبوس سوار شم برم خونه. اون موقع ها گاهی اوقات شاگرد راننده وای میستاد جلوی در وسط اتوبوس و همون اول کرایه میگرفت. یعنی موقع سوار شدن...
    حالا من سوار شدم و کرایه توی دستم بود. از در وسط وارد شدم. دیدم یه مرد اون جلو ایستاده. یه لحظه نمیدونم چی شد که فکر کردم اون مرد; شاگرد راننده هست. من هم خیلی شیک دستم رو طرفش دراز کردم و کرایه رو به طرفش گرفتم. من سرم پایین بود و داشتم کف اوتوبوس رو نگاه میکردم. دیدم یه دفعه اون مرده خودشو کشید عقب!!!!!!
    من یهو نگاش کردم دیدم خودش مسافره!!!!!!
    حالا اتوبوس هم تقریبا شلوغ بود... من بدون اینکه به روی خودم بیارم رفتم رفتم اون عقبا وایسادم.
    فقط خدا رو شکر که اون موقع اون یارو یا بقیه ی مسافرا چیزی نگفتن وگرنه همون لحظه پیاده میشدم.

4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم غروری که وقتی گوشی1100م تو خیابون از دستم میوفته و منم میشینم تیکه هاشو جمع میکنمو تو 5 ثانیه سرهمش میکنم اگه ایفون5 هم دستم بود نداشتم.

5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم کلاس اول ابتدایی که بودم معلممون میخواس اولین املا را بگیره
    دیدین وقتی میخواد املا بگه یه جمله رو دوبار میگه تا ما بنویسیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من وقتی دو بار گفت خودمم دو بار نوشتم
    دفترمو که دادم انتظار 20 داشتم چون میدونستم هیچ غلطی نداشتم ولی معلممون به خاطر همین دو بار نوشتن 19 بم داد
    من:(((((((((((((((((
    معلم و مامانم:35:)))))))))))))))))))

6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم هیچوقت تو زندگیم به اندازه ی دیروز که بچه های 4jokتو کلوب پیدا کردم خوجـــحال نشده بودم :smile:

7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم من بدون هیچ ترسی بطری آب روسرمیکشم تازه مامانم برام ی بطری جداگانه خریده که راحت ترباشم!
    بعله یه همچین مادرخوبی دارم من!! :35:))

8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف ميكنم بچه كه بودم{8،9ساله}هر بچه اي كه ازم كوچيكتر بود،يه وسيله اي ازم ميخواست ميگفتم ماله دوستمه.
    يني همچين بچه ي دست و دل بازي بودم.
    لايك=ماهم اينجوري بوديم.

9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یه قانون تو آیین نامه رانندگی هست که میگه:بعد از روشن کردن موتور کمربند را ببندید.
    از همین تریبون اعلام میکنم :نیست من دو بار جریمه شدم واسه نبستن کمربند الان مثل بزغاله میترسم و اول کمربندو میبندم بعد ماشینو روشن میکنم.

10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم تو ختم شوهر عمم بجای این که بگم غم اخرتون باشه گفتم ایشا.. اخر عمرتون باشه