1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اعترافای باحال هه هه

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 13, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم تو تابستون به سؤال: کلاس چندمی؟ نمیتونستم جواب بدم
    آخه نمیدونستم که باید کلاسی که تموم کردم رو بگم یا کلاسی که قراره برم و همیشه طرف مقابلم منظورش فرق میکرد

mania20، Engineer، Shiva و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم وقتی کوچیک بودم هر موقع تلویزیون نگاه میکرد فک میکردم اگه دستمو به صفحه تلویزیون بزنم منم مثل بازیگرها میرم تو تلویزیون!!!!!!!!!!!!!!!!!
    همچین بچه ی خیال پردازی بودم من

mania20، Engineer، lady taylor و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    عاغا اعتراف میکنم این قد توو خونه گفتم امپاس ...
    بابام توو شرکتشون نتونسته جواب ریسشو بده بش گفته با این حرفاتون رفتم توو امپاس..
    امروز همچین شپرغغغی گذاشت پس گردنم میگه گوسفند امپاس یعنی چی که ریسم بهم اینقد خندید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هیچی منم داشتم بش میخندیدم که همچین یدونه دیگه زد که در حال خندیدن گریه هم میکردم
    اصن یه وضی^_^

4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم اول دبستان که بودم موقع املای درس لثه (آموزش حرف ث) کتاب را زیر میز باز کردم! پشت سریم بیسیم زد! معلممون هم بهم 13 داد یه عالمه حرفای قرمز هم زیر نمره م (برا مامانم) نوشت!
    طوری تنبیه شدم که تا سال سوم دانشگاه تقلب نکردم! سال سوم با همکاری دیکشنری موبایلم امتحانی را که صفر هم نمیشدم بیسسست گرفتم! آآآآآآآی حال داد! پشیمانم از این وقفه چندین ساله!!

5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    آقا مامان ما دیروز یه اعترافیو خیلی یواشکی به ما(من)گفت.@@ اینجوری شده بودم.
    بین خودمون بمونه.
    مامانم گفت هرکس تو بچگی یه عادت بدی داشته میگفت وقتی کوچیک بوده هرشب نصفه شبا میرفته سرجیب باباش پول خورد برمیداشته اونم خوابالو خوابالو باز میرفته میخوابیده.
    مامانم12سالش بوده که باباش فوت میکنه.فک کن اگه ادامه داشت الان مامانم در چه شرایطی بود؟؟؟؟؟
    خدارو شکر منو داداشم به مامانم نرفتیم.

Engineer، lady taylor، anti love و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    من همینجا در خدمت همه مسوولین اعتراف میکنم که وقتی بچه بودم بدترین سوالی که ذهنمو مشغول کرده بود این بود که وقتی ابر های باران زا مثلا تو آمریکا تشکیل میشن و همینطور با بارندگی کل زمینو دور میزنن میرسن به ایران چرا بارونشون تموم نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا چرا عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    يادم ميادبچه كه بودم شباكه ازبيرون ميومديم خونه من توماشين خودموبه خواب ميزدم تابابام منوتاتخت خوابم بغل كنه انقدركيف ميداد:smile:
    اماحالاكه80كيلوشدم ديگه نميتونه امتحان كردم
    فقط كولرخاموش ميكنه...
    جيگرشو,نه؟؟؟

8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    من اعتراف میکنم که سوم راهنمایی که بودم از یکی از معلمام بدم میومد.ی روز قبل از کلاس(زنگ تفریح که هیچ کس نبود)پایه صندلی معلممو کج کردم و روش هم یه سوزن به طرف بالا گذاشتم که تا بشینه رو صندلی من از اعماق وجودم خنک شم. با اجازه ی شما تا معلم نشست همه تعجب کردن ولی من داشتم زیرزیرکی میخندیدم.ولی صندلی نشکست.دوباره که نشست صندلی شکستو این دفعه دیگه کلاس از خنده منفجر شد وچون هیچکس خبر نداشت که کار من بود معلم از همه یک نمره کم کرد.:smile::smile::smile:

Engineer، lady taylor، anti love و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    من اعتراف میکنم ی گودزیلا تو فامیل داریم دختر عممه منبع با حیاییه این بچه .شیش سالشه از الآن شوهر فرضی داره!شوهرشم کارگر کارخونس عصر ک میشه آرایش میکنه لباس خوشگل میپوشه منتظر میشه برگرده!

10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراف میکنم وقتی بجه بودم خیلی دیر به دیر میرفتم دسشویی وقتایی هم که میرفتم ترازو داشتیم قبلش خودمو میکشیدم ببینم چقدر از بدنم کم میشه یعنی یه همچین بچه صرفه جو گری بودم من!!!
    نخند خو بچه بودم دیگه...