1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اظهارات جدید هیچکس در فیسبوک و عکس العمل علی اوج و تتلو در موردش

شروع موضوع توسط nYma ‏Oct 30, 2013 در انجمن اخبار موسیقی

1. nYma

nYma سر جمع یه یاغی ام که تا تشو رفته..

387
    2,251
    309
    اظهارات هیچکس:
    Hichkas
    October 25 via mobile
    ***** خبر اختصاصى ***** مى خوام يه گردنبند فروهر بگيرم با يه سِرى انگشتر ، اسم مجموعه بعدى رو هم مى خوام بذارم "سختى" ...اسامى آهنگاش هم از اين قرارن : ١- اِعتياد ٢-دخترك ژاپنى غصّه نخور زلزله بند مياد ٣-اِعدام ٤-من پول ندارم ٥-جام جهانى ، بعد از پخش مجموعه هم مى خوام از رپ خدافظى كنم و به شغل اصليم كه بازاريابى هست مشغول بشم و آخر هفته ها برم موج سوارى ..... عاشقتونم قَلب قَلب قَلب قَلب شب بخير
    533Like · · Share

Top Comments
    Shayan Zkr کوتا بیا سید باز میخوای سوژه این و اون بشی؟
    ببین علی اوجم دیگه پشتت زر میزنه
    Like · Reply · 3 · October 26 at 1:24am via mobile
    Roozbeh Psyche مى خوام يه گردنبند فروهر (یاس) بگيرم با يه سِرى انگشتر(شاهین نجفی ) ، اسم مجموعه بعدى رو هم مى خوام بذارم "سختى" ...اسامى آهنگاش هم از اين قرارن : ١- اِعتياد (یاس) ٢-دخترك ژاپنى(تتلو) غصّه نخور زلزله بند مياد(یاس)٣-اِعدام(شاهین) ٤-من پول ندارم(پیشرو) ٥-جام جهانى(پیشرو) ، بعد از پخش مجموعه هم مى خوام از رپ خدافظى كنم (حصین)و به شغل اصليم كه بازاريابى هست مشغول بشم و آخر هفته ها برم موج سوارى ..... عاشقتونم قَلب قَلب قَلب قَلب شب بخير (تتلو)
    Like · Reply · 1,662 · October 25 at 10:55pm
    77 Replies · 7 hours ago

جواب تتلو:
    AMIR TATALOO

Yesterday

man ye ghool vase ghoole akharam ! :279:

64"}" data-reactid=".r[3ze10]">Like · · Share[*]

9,135 people like this.[*]

2 of 1,016
    View previous commentsو در اخر نظر علی اوج:
    Ali Owj
    Yesterday
    1:پرچم ورزشکارای کشورمون بالاس مخصوصا فوتبالیست ها، اگه ما راجع به جام جهانی‌ و فوتبال کشورمون خوندیم حال کردیم خوندیم جوونارو که معتاد نکردیم، نمی‌شه همه اونجوری بخونن یا اونجوری بنویسن که فقط شما خوشت بیاد، مگه خوندن از فوتبال فرهنگ بدی درست می‌کنه تو موسیقی؟ فرهنگ بدی درست نمی‌کنه که هیچ بلکه انگیزه میده،

۲: ایول به امیر تتلو که صبح بخیر شب بخیر میگه و به طرفداراش ارزش میده، مگه بده که با طرفدارات دوست باشی‌؟ مگه دوست بودن با طرفدارا به فرهنگ موسیقی لطمه می‌زنه؟

۳: انداختن گردنبند فروهر که نشونهٔ ایرانی‌ بودنمونه بده؟ بازم ایول به یاس که مثل کامران هومن خودشو خارجی‌ معرفی‌ نکرد، و بخاطر اینکه احساس مردمو دستش بگیره گردنبند فروهر ننداخت، و هرجای دنیا بود به ایرانی‌ بودنش افتخار کرد، زلزله میاد بچه‌ها تو مدرسه میسوزن یکی‌ با کمک مالی خیر میرسونه یکی‌ ‌یم با کمک معنوی دوس داره همدردی کنه و صداشونو به مردم برسونه و اینو بفهمونه به مردم که خیلیا تو سختی‌های زیاد دارن زجر میکشن سعی‌ کنین امیدوار باشین و قدر داشته هاتونو بدونین، مگه امید دادن بده؟ رپ از دردو فقر اومده، نکنه امید دادن باعث بهم ریختن فرهنگ موسیقی می‌شه؟ نه آقا نمی‌شه

۴:راجب خداحافظی ارتیستامون می‌تونم بگم که تو این شرایط سختی که تو ایران هست و زندگی‌ یه سختی که بچه‌ها دارن بهشون فشار روحی میاد و باعث می‌شه که خداحافظی کنن و بعد مدتی‌ برگردن یا کلا برن، اگه توپاک هم اینجا بود تا الان ۵۰ بر خداحافظی کرده بود، امکان نداره به ذهن کسی‌ خداحافظی نزده باشه، فرقش اینه یک سری دوستان میان میگن یه سریا نمیگن، اونایی‌ که میگن بخاطر اینه که احساساتشون نسبت به بقیه دوستان فعال تر، بهتره که درک کنیم تا اینکه مسخره کنیم.

۵:ضمنا من دشمن شما نیستم که هیچ بلکه پشت شما هستم ما در آخر خانواده ایم شما مصاحبه یه منو ببین با برنامه نسل رپ از شما به عنوانه بزرگان رپ یاد کردم و گفتم که بهم تو این راه کمک کردی، پس اینو بدون که زحماتتو فراموش نکردم، ولی‌ این درست نیس که خیلی‌ شخصی‌ و خودخواهانه تصمیم گیری کنید، هرکی‌ تو این کار جایگاه خودشو داره، با دیس کردن شما به خدا هیچی‌ تغییر نمی‌کنه، اینارو به عنوانه یه کسی‌ که دوست قدیمیت بود گفتم، اینو بدون که نه تنها شما بلکه همهٔ بزرگان رپ برای من قابل احترام هستن، مخلص همگی‌ علی‌ اوج
    42Like · · Share

Top Comments
    1,095 people like this.
    Write a comment...
    Ali Owj همیشه یه عده موافق هستن یه عده مخالف، در جایی‌ هستیم که اگه از کسی‌ تعریف کنی‌ میگن پاچه خاری، اگه انتقاد کنی‌ میگن حسودی، اگه کارتو واسه فروش بذاری میگن گدایی، چی‌ بگم والا اونایی که باید بفهمن می‌فهمن، از ماست که بر ماست,خاکم

★ سونامی ★، Admin، narges.m و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. sajad0g

sajad0g

681
    2,328
    422
    ینی دیونه این مدلی حرف زدن هیچکسم

★ سونامی ★ و narges.m از این پست تشکر کرده اند.
  3. nYma

nYma سر جمع یه یاغی ام که تا تشو رفته..

387
    2,251
    309
    یعنی منتظر هیچکس باشید می خواد دوباره به صدر جدول رپر ها برگرده .....می خواد همرو دیس کنه خیلی حرفه ای....مخصوصن حصین و رضا رو

★ سونامی ★ و narges.m از این پست تشکر کرده اند.
  4. Earthian

Earthian Earthian And Earthiana

558
    3,297
    6,693
    اتفاقا امینم هم آلبوم جدیدش داره میاد بیرون
    و بعد هم میخواد با رپ خدافظی کنه

★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده است.