1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اشاره رویانیان به یک جای خاص :برکناری من خواست وزیر نبود!

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jun 29, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    سئوال اینجاست که چه کسی این قدرت را دارد که چیزی را به وزیرورزش امر کند؟ پاسخ روشن است
    سایت گل – محمد رویانیان در بازگشتی حیرت انگیز امروز در سمت خود ابقا شد تا همچنان مدیر عامل پرسپولیس باشد .
    به گزارش گل ، رویانیان که ابقایش را مدیون رسانه ها ، علی دایی و علی پروین است ، امروز در مصاحبه اش در حاشیه تمرین پرسپولیس از همه تشکر کرد و دراین باره حرفهای مهمی زد که مهمترین آنها ، این بود که ماجراهای پیش آمده برخلاف خواست وزیر بوده و برکناری او از جای دیگری آب می خورده است .
    اما سئوال اینجاست که چه کسی این قدرت را دارد که چیزی را به وزیرورزش امر کند؟ پاسخ روشن است . دولت فخیمه و شاید شخص رئیس جمهوری که به دلایل مختلف از مدیرعامل پرسپولیس ناراضی است . ( والبته موضوع تشویق رئیس جمهوری جدید در فرودگاه در بازگشت رویانیان به روسیه هم به همین موضوع برمی گردد.)
    جالب اینکه امروزفداحسین مالکی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس گفته است در نامه ای که به وزیر ورزش زده از او خواسته با توجه به فضای کشور دست به کاری نزند که مشکل ایجاد کند. مالکی گفته :با توجه به اتفاقات و شرایطی که پیش آمد نامه‌ای را به وزیر ورزش زدم و به ایشان اعلام کردم که هرگونه جابجایی باعث مشکلات در پرسپولیس می شود و حتی شرایط آرام کشور را مشکل‌دار می‌کند. با توجه به شرایط کشور اعلام کردم که صلاح نیست تغییرات انجام شود .