1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اس باهال

شروع موضوع توسط بوق ‏Feb 6, 2014 در انجمن اس ام اس

1. بابام تبلیغ تن ماهیه ایلیا رو دیده. بعد برگشته میگه :راهی هست که ادم از این شرکتا شکایت کنه؟؟
    می گم برا چی؟
    می گه :برای اسیب رسوندن به گوش، روان، چشم.، وقت و..... مردم.
    دیدم راس میگه. باید یه راهی باشه برا شکایت. شما راهی به نظرتون نمی رسه؟!!

alireza1377 از این پست تشکر کرده است.
  2. بچه های مردم تو کنکور نجوم اول میشن ولی من تا دیروز به این فکر میکردم که چطور شکیب با چشمِ نیمه بسته کیانوشو زد . . . .
    خدااااااااااااااااااااااا

3. پدر من هر دفعه بعضی محصولات رو به صورت آزمایشی وارد خونه می کنه؛ اگه دید زود تموم میشه دیگه جلوی وارداتش رو می گیره، اگه دید تموم نمیشه به تعداد زیاد وارد می کنه...
    یکی نیست بگه آخه پدر من این چه الگویی که شما پیش رو گرفتی؟؟؟

4. معلم: بگو ببینم، تیمور لنگ چه طور به حکومت رسید؟ دانش آموز: آقا اجازه، لنگ لنگان!!

5. مورد داشتیم ماشین طرف پنچر شده جک نداشته چند نفری بلندش کردن زیرش ساقه طلایی گذاشتن

6. با این وضعی که عاقبتِ "زیور" مثلِ "باران" شد، من مطمعنم یه سریال ام درست میکنن به نام " آوای زیور" و بعدشم حتما " آوای نادر" . . . والا

7. جونم بشی تو عشـــــــــــقـــــم...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    با تو نبودما مثه بوووووووق سرتو میندازی میای پایینااا..!!! خو حالا شاید یکی این پایین سرش باز بود بعد چکار میکردی هاااااااان رعایت کنید دیگه ^_^

8. فقط یه ایرانیه که 200 هزار تومن میده, دستگاه کباب پز میخره,
    بعد که حسابی کباب خورد و خپل شد,
    حالا میده دستگاه درازونشت میخره.....

9. مورد داشتیم پسره تو گوگل سرچ کرده آخرین ورژن هایلی با کیفیت بالا برای سیستم لامبورگینی

10. ﺑﺎ ﺍﻭﻣﺪﻥ ﺗﻤﺎﺱ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ دخترا ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ شدن :279:|
    ﺣﺘﯽ ﻣﻮﻗﻊ ﺯﻧگ زدن ﻫﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺁﺭﺍﯾﺶ ﮐﻨن !!
    وای حالا چی بپوشم؟؟؟؟ کلیپسم کجاس؟؟؟ :279:|