1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اس ام اس های غمگین فراموشی

شروع موضوع توسط Admin ‏Feb 24, 2015 در انجمن اس ام اس

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,486
    24,594
    62,569
    d6cdf6134fe201aea4219b1c1a40f62b.

اکنون کجاست؟
    چه میکند ؟
    سردش نیست؟
    غذا خورده است ؟
    حالش خوب است ؟
    همه بر وفق مراد است ؟
    میپرسید چه کسی ؟
    کسی که فراموشش کرده ام . . !

چه کار سختی از من طلب میکنند
    این دلتنگی های
    حل شده در بغض
    فراموشی ات به دست من نیست
    که این سر سختی ها تو را با من لج میکنند
    بگذار فریاد بزنم
    فراموش نمیشوی

این روزها
    صدای ثانیه ثانیه
    فراموش شدنم را
    می شنوم …

امروز روز آخر است..
    فراموشت میکنم!
    دیروز هم روز آخر بود ..
    هر روز من
    به بهت زدگی می گذرد..
    من هر روز فراموشت می کنم..
    اما چه فایده که با هر طلوع خورشید
    دوباره تمام من میشوی…
    مرگ هم تو را از خاطرات و ذهن من پاک نخواهد کرد..

وقتی میبینمت یادم میره که چه قراری باهم گذاشتیم
    میخوام با تمام وجود بغلت کنم
    چه فراموشی لذتبخشی.
    اما تو
    هیچی فراموشت نشد
    هسرد می آیی
    سرد نگاه میکنی
    و اصلا برات مهم نیست که همیشه در حسرتتم

انصاف نیست
    رفتن آدمها با خودشون باشه
    فراموش کردنشون با ما . . .

فراموش شدن همیشه از نبودن نیست !
    گاهی از نزدیک شدن زیاد فراموش میشی … !

شیشه های شکسته تعویض می شوند
    پل های شکسته ، تعمیر
    آدم های شکسته ، فراموش . . .

چه تناقضی!
    هرچه به سمت فراموشی می روم یادش نزدیک تر می شود,.....

انسان ممکن است با یک نفر بیست سال زندگی کند
    و آن شخص برایش یک غریبه باشد …
    می تواند با یک نفر بیست دقیقه وقت بگذراند و تا آخر عمر فراموشش نکند …

فراموشی می آید…
    مثل همین پائیز
    با ابرهای سهمگینش
    دیروز برگ خشکی دیدم
    که نمی دانست
    از کدام شاخه جدا شده

بی تابم نمی شوی ،
    بی قراری نمی کنم ،
    فراموشی مان مبارک !

گردآوري:مجله اينترنتي دلگرم

اس ام اس غمگین اس ام اس غمگین فراموشی اس ام اس فراموشی پیامک فراموشی پیامک های غمگین فراموشی اس ام اس های غمگین فراموشی جدیدترین اس ام اس های فراموشی : payamak , sms , اس ام اس , اس ام اس تیکه دار و سنگین , اس ام اس جدید , اس ام اس جدید تیکه دار و سنگین , اس ام اس عاشقانه , اس ام اس های تیکه دار , اس ام اس های تیکه دار و سنگین , اس ام اس های تیکه دار و سنگین بهمن93 , اس ام اس های تیکه داربهمن93 , اس ام اس های سنگین , اس تیکه دار و سنگین , اس جدید تیکه دار و سنگین , استاتوس تیکه دار و سنگین , تیکه دار , جملات تیکه دار و سنگین , جمله های تیکه دار و سنگین , دوبیتی تیکه دار و سنگین , سایت Payamak , سایت SMS , سایت اس , سایت اس ام اس , سایت مسیج , سایت پیامک , عاشقانه , متن تیکه دار و سنگین , مسیج , مسیج تیکه دار و سنگین , مسیج جدید ,اس ام اس غمگین اس ام اس غمگین فراموشی اس ام اس فراموشی پیامک فراموشی پیامک های غمگین فراموشی اس ام اس های غمگین فراموشی جدیدترین اس ام اس های فراموشی : payamak , sms , اس ام اس , اس ام اس تیکه دار و سنگین , اس ام اس جدید , اس ام اس جدید تیکه دار و سنگین , اس ام اس عاشقانه , اس ام اس های تیکه دار , اس ام اس های تیکه دار و سنگین , اس ام اس های تیکه دار و سنگین بهمن93 , اس ام اس های تیکه داربهمن93 , اس ام اس های سنگین , اس تیکه دار و سنگین , اس جدید تیکه دار و سنگین , استاتوس تیکه دار و سنگین , تیکه دار , جملات تیکه دار و سنگین , جمله های تیکه دار و سنگین , دوبیتی تیکه دار و سنگین , سایت Payamak , سایت SMS , سایت اس , سایت اس ام اس , سایت مسیج , سایت پیامک , عاشقانه , متن تیکه دار و سنگین , مسیج , مسیج تیکه دار و سنگین , مسیج جدید ,اس ام اس غمگین اس ام اس غمگین فراموشی اس ام اس فراموشی پیامک فراموشی پیامک های غمگین فراموشی اس ام اس های غمگین فراموشی جدیدترین اس ام اس های فراموشی : payamak , sms , اس ام اس , اس ام اس تیکه دار و سنگین , اس ام اس جدید , اس ام اس جدید تیکه دار و سنگین , اس ام اس عاشقانه , اس ام اس های تیکه دار , اس ام اس های تیکه دار و سنگین , اس ام اس های تیکه دار و سنگین بهمن93 , اس ام اس های تیکه داربهمن93 , اس ام اس های سنگین , اس تیکه دار و سنگین , اس جدید تیکه دار و سنگین , استاتوس تیکه دار و سنگین , تیکه دار , جملات تیکه دار و سنگین , جمله های تیکه دار و سنگین , دوبیتی تیکه دار و سنگین , سایت Payamak , سایت SMS , سایت اس , سایت اس ام اس , سایت مسیج , سایت پیامک , عاشقانه , متن تیکه دار و سنگین , مسیج , مسیج تیکه دار و سنگین , مسیج جدید ,اس ام اس غمگین اس ام اس غمگین فراموشی اس ام اس فراموشی پیامک فراموشی پیامک های غمگین فراموشی اس ام اس های غمگین فراموشی جدیدترین اس ام اس های فراموشی : payamak , sms , اس ام اس , اس ام اس تیکه دار و سنگین , اس ام اس جدید , اس ام اس جدید تیکه دار و سنگین , اس ام اس عاشقانه , اس ام اس های تیکه دار , اس ام اس های تیکه دار و سنگین , اس ام اس های تیکه دار و سنگین بهمن93 , اس ام اس های تیکه داربهمن93 , اس ام اس های سنگین , اس تیکه دار و سنگین , اس جدید تیکه دار و سنگین , استاتوس تیکه دار و سنگین , تیکه دار , جملات تیکه دار و سنگین , جمله های تیکه دار و سنگین , دوبیتی تیکه دار و سنگین , سایت Payamak , سایت SMS , سایت اس , سایت اس ام اس , سایت مسیج , سایت پیامک , عاشقانه , متن تیکه دار و سنگین , مسیج , مسیج تیکه دار و سنگین , مسیج جدید ,

7e6e4c285c9b804f3fbed46a497f8d83. + 4

7e6e4c285c9b804f3fbed46a497f8d83. - 0