1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اس ام اس عاشقانه و عاطفی

شروع موضوع توسط parmida ‏Jul 14, 2015 در انجمن اس ام اس

1. parmida

parmida همراه انجمن

1,894
    2,204
    5,602
    9011cd9b26285ca1346a46dba001ce9e.

ﺷﺒﻬﺎﯼ ﺩﺭﺍﺯ ﺑﯽ ﻋﺒﺎﺩﺕ ﭼﻪ ﮐﻨﻢ ، ﻃﺒﻌﻢ ﺑﻪ ﮔﻦ ﺍﺳﺖ ﻭ ﮔﻨﻪ ﻣﯽ ﺑﺨﺸﺪ ، ﮔﯿﺮﻡ ﮐﻪ ﺑﺨﺸﺪ ﺯ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﭼﻪ ﮐﻨﻢ . ∘◦ اس ام اس عاشقانه ◦∘ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﮐﻪ ﻧﺎﻣﺶ ﺯﻧﺪﮔﯿﺴﺖ ، ﭘﺲ ﻗﺸﻨﮕﯽ ﻫﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺩﺳﺖ ﮐﯿﺴﺖ ∘◦ اس ام اس عاشقانه ◦∘ ﺯﻣﺎﻥ ﮔﺮﺍﻥ ﺑﻬﺎ ﺗﺮﯾﻦ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﺍﯾﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻣﺎﺳﺖ. ∘◦ اس ام اس عاشقانه ◦∘ من خوبـــــــم..! عاشق نیستم.. فقط گاهـــی حرف تو که میشه دلم تنگــــ میشه.. این که عــــشق نیست…هســــــــت…؟؟ اس ام اس عاشقانه ◦∘ آرام فت دلتنگتم.. چیزی نگفتم ، تکرار کرد.. من نازکردم ، بلندتر گفت.. من سکوت کردم ، خیال می کردم همیشه هست… امارفت ، من ماندم و این غرور لعنتی… دلم برای کسی تنگ است که سرم شانه هایش را آرزو دارد… ∘◦ اس ام اس عاشقانه ◦∘ و امان از این بوی پاییزی و آسمان ابری ، که آدم نه خودش میداند دردش چیست و نه هیچ دیگر ، فقط میداند که هرچه هوا سردتر میشود ، دلش آغوش گرم میخواهد . ∘◦ اس ام اس عاشقانه ◦∘ دلتنگی های من به تو رفته اند ، آرام می آیند ، در سینه می نشینند ، دیگر نمی روند . ∘◦ اس ام اس عاشقانه ◦∘ دگر درد دلم درمان ندارد / مسیر عاشقی پایان ندارد / مرا در چشم خود آواره کردی / نگاهت دور برگردان ندارد . ∘◦ اس ام اس عاشقانه ◦∘ ﻣﺜﻞ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﺖ ﻣﺎﻧﺪﻧﻴﺴﺖ / ﻟﺤﻦ ﭘﺮ ﻣﻬﺮ ﺻﺪﺍﻳﺖ ﺧﻮﺍﻧﺪﻧﻴﺴﺖ / ﮔﺮﭼﻪ ﻣﺎ ﺍﻧﺪﮎ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭﺕ ﺑﻮﺩﻩ ایم / ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﻣﻬﺮ ﻭ ﻭﻓﺎﻳﺖ ﻣﺎﻧﺪﻧﻴﺴﺖ . ∘◦ اس ام اس عاشقانه ◦∘ ﺩﻟﻢ ﺗﻨﻬﺎﻱ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺳﻴﺮﻩ / ﻭﻟﻲ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﺩﺭﺩﺍﺵ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﻮ ﻣﻴﻤﻴﺮﻩ .

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏Jul 14, 2015
    Sαяαb از این پست تشکر کرده است.