1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اس ام اس ضدحال به پسرها (آنتی بوی) مجموعه : اس ام اس‌ اس ام اس ضدحال به پسرها (آنتی بوی)

شروع موضوع توسط Fαяαηαк ‏Sep 10, 2014 در انجمن اس ام اس

1. [​IMG]
    دیدین این پسرای دم بخت میگن: من قصد ازدواج ندارم؟

یکی نیست بهشون بگه آخه عزیز من!

ازدواج که قصد نمی خواد! پول می خواد که تو نداری!

Majid r2، ѕαмα، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. لیلی شدم مجنون شدی، شیرین شدم فرهاد شدی

حوا شدم بعید می دونم آدم بشی!!!

Majid r2، ѕαмα، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. بعضی از پسرا رو که میبینم دلم میخواد بهشون بگم:

خوشکل خانوم کدوم آرایشگاه میری !!!

4. شما آقا پسری که ابروهاتو ور میداری که خوشگل بشی، فقط با یه ابرو ورداشتن که خوشگل نمیشی، باید رژ بزنی، دامنم بپوشی که ناز بشی!

5. الهی ! به‎ ‎مردان در خانه ات / به آن زن ذلیلان فرزانه ات

به آنانکه در بچه داری تکند / یلان عوض کردن پوشکند

به آنانکه باذوق و شوق تمام / به مادرزن خود بگویند: مامان

6. بابام به مامانم سپرده جمعه ها هفت صبح بیدارش کنه؛ بگه “امروز جمعه است ، بگیر بخواب!” به حق چیزای نشنیده!!!

7. چرا روان درمانی مردها کمتر از زنها طول میکشه؟ چون معمولا باید در روان درمانی به دوران

کودکی بازگشت و مردها همیشه در همون دوران به سر می برند!

8. به رفیقم که تازه ازدواج کرده میگم مهریه چند تا سکه نوشتی؟ میگه: فلان تا(مثلا هزارتا) میگم اوووووه چقدر زیاااااد!
    ولی خب عیب نداره، همین که بهت زن دادن خودش خیلی خوبه!

9. وقتی خدا حوا رو آفرید چی گفت؟

“کار نیکو کردن از پر کردن است”

10. خدایا در آفرینش مردها کیفیت را فداى کمیت نکن

کمتر خلق کن ولى آدم خلق کن!

ѕαмα، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و fatemeh99 از این ارسال تشکر کرده اند.