1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اس ام اس باحال و خنده دار

شروع موضوع توسط parmida ‏Jul 15, 2015 در انجمن اس ام اس

1. parmida

parmida همراه انجمن

1,894
    2,204
    5,602
    d1acdf8ca4351aba4aac64f67eeffc5c.

sms bahal , khandedar
    تو کلاس به دختره گفتم میخوام بیام خواستگاریت تا میخواستم بگم الکی مثلا غش کرد بعد بهوش اومد داره برای خواستگاری خودشو اماده میکنه . . . این سازنده الکی مثلا کجاست بترکونمش اس ام اس باحال و خنده دار
    sms bahal , khandedar

55ae0402b32256cec6fb4acade026955. تو داروخونه بودم یه دختره اومد درجه تب میخواست فروشنده گفت دیجیتالیشو دارم که در صورت تب بالا زنگ میزنه . . . دختره برگشت گفت به گوشیم زنگ میزنه یا به تلفن خونمون ! هیچی دیگه دکتره با نفس مصنوعی هم برنگشت … اس ام اس باحال و خنده دار
    sms bahal , khandedar
    یکی از دلایلی که تا حالا من ازدواج نکردم اینه که . . . دلم میسوزه واسه اون بچه ای که من قراره تربیتش کنم b45ad4ded3831a50396be75a092747e5. اس ام اس باحال و خنده دار
    sms bahal , khandedar
    2+ . . . برای این سن فقط مای بیبی داریم میخوای؟ • اس ام اس باحال و خنده دار
    sms bahal , khandedar
    دیشب به مامانم میگم یه دختری هست خیلی منو دوست داره چیکار کنم…؟ میگه بیخیالش شو… میگم چرا ؟ میگه چون کسی ک تو رو دوست داره حتما یه ایرادی داره.. ! خداییش تا حالا تو زندگیم انقدر قانع نشده بودم … b45ad4ded3831a50396be75a092747e5. اس ام اس باحال و خنده دار
    sms bahal , khandedar
    ﺁﺭﺯﻭﻳﻢ ﺩﺭﺳﺎﻝ 94 ﺍﻳﻨﻪ ﻛﻪ . . . ﺁﺭﺯﻭ ﻫﺎﻱ ﺳﺎﻝ 93 ﻡ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺑﺸﻪ ﻛﻪ ﺳﺎﻝ 92 ﺁﺭﺯﻭ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ 7303eb92d27cec3b8eab5fad6bbac3a6. اس ام اس باحال و خنده دار
    sms bahal , khandedar
    ﺑﺎ مخاطب خاصم ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﻧﻤﻜﺪﻭﻧﺶ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﭘﻴﭽﻮﻧﺪﻧﻴﺎ ﺑﻮﺩ ﻫﻲ ﺗﻜﻮﻧﺶ ﻣﻴﺪﺍﺩ، ﻧﻤﻚ ﻧﻤﻴﻮﻣﺪ ﺧﻴﻠﻲ ﺁﺭﻭﻡ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﺶ ﮔﻔﺘﻢ ﺑﭙﻴﭽﻮﻧﺶ ﺍﻭﻧﻢ ﺍﻭﻝ ﻳﻪ ﻧﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﺩﻭﺭ ﻭ ﺑﺮﺵ ﻛﺮﺩ ﻭ ﺑﻌﺪ ﻧﻤﻜﺪﻭﻧﻮ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﺗﻮ ﻛﻴﻔﺶ ﻫﻴﭽﻲ ﺩﻳﮕﻪ، ﺻﺎﺣﺐ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ تعطیل کرد پرنده فروشی زد ﻣﻨﻢ ﻛﻪ ﺍﻻﻥ ﺗﻮ ﺗﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﻧﺸﺴﺘﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﻛﻔﮕﻴﺮ ﭼﻤﻦ ﻣﻴﺨﻮﺭﻡ اس ام اس باحال و خنده دار
    sms bahal , khandedar
    بابا ناموسن شبیه عکسای پروفایلتون باشید . . . بنزین لیتری هزار تومنه الکی مارو این ور اون ور نکشید اس ام اس باحال و خنده دار
    sms bahal , khandedar
    یه تبلیغ خوندم داغونم کرد . . . روغن مار ، صد در صد گیاهی اس ام اس باحال و خنده دار
    sms bahal , khandedar
    از عید و عید دیدنى یه جمله یادمه اونم اینه که “صبر کن برسیم خونه من میدونم و تو” • اس ام اس باحال و خنده دار sms bahal , khandedar ﺍﯾﻦ ﮐﻪ شوهرتون ﭘﯿﮑﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﯾﺎ پورشه ﻓﺮﻗﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ : . . . بلهههههه درست حدس زدین مهم اینه که شوهر داشته باشین 7303eb92d27cec3b8eab5fad6bbac3a6. اس ام اس باحال و خنده دار
    sms bahal , khandedar

پیرمرده دم‌ عابر کارتشو‌ داده به من​

میگه موجودی بگیر برام​

براش گرفتم ، میگم ۵ هزار تومنه پدر جان​

گفت خاک بر اون سرت کنن با این موجودی گرفتنت و رفت b45ad4ded3831a50396be75a092747e5.

اس ام اس باحال و خنده دارsms bahal , khandedar

پدرسگ نریخته، چیست؟​

اصطلاحی که ایرانیان بعد از گرفتن موجودی کارت خود به کار میبرند​

sms bahal , khandedar

•​

این خارجیا واسه چی انقد درخت کریسمسشونو تزیین میکنن ولی نمی خورنش؟​

ما هر سال هفت سینمونو تا تهش میخوریم​

یه فامیل داریم ماهی قرمزاشم میخوره​

sms bahal , khandedar

از مراسم قبل از ازدواج​