1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اس ام اس اصلا یه وضعیه

شروع موضوع توسط P@rnian ‏Jan 31, 2015 در انجمن اس ام اس

1. P@rnian

P@rnian ...خداحافظ...

3,020
    8,296
    35,577
    دیروز سوار یه تاکس شدم هی اول زد دنده۱ بعد۲ یکم گاز داد خلاص کرد وای انقد این کارو کرد که دیگه گفتم اغا شما دنده۳و۴ ندارین؟؟
    برگشته میگه که دنده ۳ و ۴ مصرف زیاد میشه!!!!
    اصن یه وضییه ها!!!

مامانم اومده شیرینی تعارف کنه میگه بییاید از این شیرینی ها کیک بردارید
    اصن یه وضی

یه روز تو کلاس نشسته بودیم معلم زبان فارسیمون داشت یه جمله مثال میزد گف زندگی چیست؟ بعد یهو کل کلاس داد زدن عشقو دلداری وقتی با یاری پس چی کم داری:35:)))))))))) اصلن یع وضی بوووووووووووووود جای منصور خالی بود

بدانید و آگاه باشید هروقت یه جوش گنده رو صورتتون ظاهر شد
    مطمئنا به زودی به یه مهمونی مهم دعوت می شید یا با یه آدم خوش تیپ قرار خواهید داشت!!!
    اصن یه وضیییییییییییییییییییااااااااااااااا!!!!

بابای یکی از دوستام کچله!
    اون یکی دوستم بهش گف:
    برو با اون بابات ک پشه تو سرش تیکاف میزنه!!!
    اصن یه جوری!

امروزعصررفتم خونه دوستم دنبالش بریم بیرون، خوشتیپ کرده بودم یه عینک دودی هم زده بودم، زنگ روزدم خواهرش که۵ساله هس اومده دم در، میگم سلام کوچولو، میگه سلام خوشگله افتاب بدم خدمتتون، هیچی دیگه عسلا یح وعععظی بود

تصور کن جای دختر پسر با هم عوض بشه
    دختررو با موهای کوتاه فرض کن انقد خوشکله که بهش میگن دختر کشه
    حالا پسرارو با روسری فرض کن جون تو صدتا گودزیلا با ترس از کنارشون رد میشن
    اثن ۱ وعضی

یه روز تو کوچمون دعوا شده بود پلیس اومد همهمه شده بود یه دفعه صاحبخونمون داد زد گفت هیچ کس زر نزنه جز جناب سروان. اsن یه وظی

گاهى انقدر رو دور بدبیارى هستى که اگه بى حرکتم یه جا بشینى،
    ممکنه میز همینجورى بلند بشه بیاد پایه شُ محکم بزنه به انگشت پات
    و برگرده سر جاش

Ghalbe yakhi، کیانا . . .، M.G.Captain و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. P@rnian

P@rnian ...خداحافظ...

3,020
    8,296
    35,577
    کلاس سوم ک بودیم یکی از بچه ها ب بقیه می گفت بچه ها بیسکویت باغ وحشی نخرید تقلبیه شیرش مزه زرافه میده!

ﺍﻟﻠﻪ ﺍﮐﺒﺮ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﺧﺪﺍ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﺳﺖ ﻧﻤﯿﺪﻩ;
    ﺗﻮﯼ ﺧﻮﻧﻪ ﯼ ﻣﺎ ﻣﻌﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﻗﺒﯿﻞ ﺻﺪﺍﯼ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺭﻭ ﮐﻢ ﮐﻦ، ﺯﯾﺮ ﮔﺎﺯ ﺭﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﮐﻦ، ﺍﺯ ﺗﻮﯼ ﺍﻭﻥ ﯾﺨﭽﺎﻝ ﭼﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺫﻟﯿﻞ ﺷﺪﻩ ﻭ... ﺭﻭ ﻫﻢ ﻣﯿﺪﻩ

یکی رفته بودحج نه طواف میکردنه نمازمیخوندبهش گفتن چرانمازنمیخونی؟ گفت :والابه ماگفتن همه چیزباکاروانه!!!

ضایع اینه که فامیلت "قاسمی " باشه
    بعد بابا و مامانت اسمتو بزارن "میرزا "
    اصن یه وضعی

هیچ وقت یادم نمیره یکی از دوستام روی سکو نشسته بود داشت کیک میخورد همینطوری حرفم میزد یهو کیک پرتف از دهنش پرید بیرون افتاد تودهن اون یکی دوستم که پایین پاش نشسته بود
    اصن ی وعضی

Ghalbe yakhi، کیانا . . .، M.G.Captain و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.