1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اس ام اس احساسی و غمگین

شروع موضوع توسط parmida ‏Jul 8, 2015 در انجمن اس ام اس

1. parmida

parmida همراه انجمن

1,894
    2,204
    5,602
    0dfcc54178e056e5479c4952cab41a15.

0dfcc54178e056e5479c4952cab41a15.

اگه نتونستی کسی رو فراموش کنی بدون هرگز از یادش نرفتی​

اس ام اس احساسی و غمگین

سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • سخته دلتنگ کسی باشی و اون نه وقتی که میره تو تنهاشی و اون نه سخته خیلی سخته • سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • من تنها مخلوق خدا هستم که روز مرگم را می دانم کافیست تو بروی • سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • دلم گرفته از همه اون آدمایی که دست دوستی باهات دراز می کنند میگن پشتتیم غصه نخور اما میفهمی نصف مشکلات زندگیت از زمانی شروع شده که دست دوستیشون رو گرفتی • سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • گاهی وقتا با یه لبخند میشه به کسی گفت دوستت دارم حالا می خندی یا بخندم؟ • سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • نامه هایمان که تکلیف مان را روشن نکرد بعد من تمامشان را بسوزان شاید بتوانی تنها شدنت را ببینی • سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • ویران شده بود دل ولی دم نزدم بر چهره نقاب دردو ماتم نزدم بین خودمان بماند اما تا صبح از شدت غصه پلک برهم نزدم • سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • یه دختر باید شبیه پروانه باشه دیدنش زیبا ولی گرفتنش سخت • سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • بی تو من دق میکنم نرو بری هق هق میکنم نرو نذار اینجوری تموم بشه تو رو عاشق میکنم نرو • سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • تکیه گاهم باش میخواهم سنگینی نگاه این مردم حسود را تو هم حس کنی این مردم نمیتوانند ببینند دست هایمان تا این اندازه بهم می آیند • سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • بچه که بودم فکر میکردم تنهایی یعنی وقتی که هیشکی خونه نیست • سری جدید اس ام اس های غمگین و دلشکسته • وقتی به پایان من و تو اندیشیدی باورت نبود که پایان من و تو فقط پایان ما نیست آغاز دنیایی است بی ما و دنیا بدون ما پر است از هزاران من و تو ی تنها​

•​

نه بره گرگ میشود نه گرگ سیر میشود خسته شدم از جنس قلابی ادمها دار میزنم بره ای را که احساس کند گرگ است • هیچ وقت زودتر از سنت درگیر احساست نشو •​

وقتی احساس آرامش میکنی که ندونی چه اتفاقی داره برات می‌افته​

•​

پروانه احساسم دردام عنکبوتی افتاد که عنکبوتش سیراست نه میتواندپروازکند نه میتواندبمیرد •​

به کجا مینگری؟ به اون دوردست ها که ادمی به دنبال زندگی خویش است مغرور و خودخواه به دنبال کارهایش است و به پشت سر نگاه نمیکند شاید کسی به او نیاز داشت و او ندید • قلب سرزمین عجیبی ست زیرا هم زادگاه عشق است و هم آرامگاه آن •​

امروز نشستم غم فردا خوردم در دست زمانه خم شدم تا خوردم مانند تو در عشق دو رو باید بود من چوب همین صداقتم را خوردم​

•​

سخته یکی بهت بگه ستاره شو بچینمت یکم که بگذره بگه دیگه نیا ببینمت •​

صدای خنده های خدارا میشنوی؟ دعایت رامیشنود وبه آنچه محال میپنداری میخندد​

•​

آدما خیلی وقتا احساسشون رو مخفی میکنن مثلا بجای اینکه بگن :دوستت دارم میگن :مواظب خودت باش​

•​

آدمهای این روزها همانند هوا شده اند گاه آنقدر پاک که باورت نمی شود گاه آنقدر آلوده که نفست می گیرد​

•​

حرفی بزن و سکوت را معنا کن فکری تو به حال این دل تنها کن در تلخی ازدحام این کوچه ی بست من گمشده ام بیا مرا پیدا کن​

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏Jul 8, 2015