1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

استقلال سرور پرسپولیس

شروع موضوع توسط HAMID01 ‏Jul 5, 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    علی پروین , علی کریمی , محمد مایلی کهن , سردار رویانیان و ... همین ها رو بخوام فقط اسم دومشون رو بگم که از شدت خنده ممکنه بری پیش خدا :tongue:

بی خیال آدم ها رو مسخره نکن من روی این حساسم یه دفعه کنترلم رو از دست می دم یه چیز بهت می گم ناراحت می شی .... :frown:

درباره استقلال و پرسپولیس هست نه درباره آدم ها :wink:

2. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    خب نمیتونی خودتو کنترل کنی کل کل هم نکن:tongue:
    من اگه میخواستم ناراحت شم از حرفای قبلت ناراحت میشدم:laugh:ناراحتی تو ما راه نداره
    من میدونم در باره ادم ها نیس
    به در گفتم که دیوار بشنوه:wink:

3. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    بازی های آسیایی المپیک پکن ؟؟؟ یادآوری نکن دوباره باید نیم ساعت بخندم ..... تا حالا فوتبال دیدی ؟؟
    تو هیچ کدوم از افتخارات تیمت رو نگفتی ؟؟؟ یه دونه گفتی که اونم سوتی 2012 بود

صدای شنیدن سوت فینال باشگاه های آسیا برای شما محاله ولی برای ما خاطرست ؟؟ تعداد برد دربی و چوبله کردن و قهرمانی حذفی و داشتن ستاره روی پیراهن و اینا براش شما محاله برای ما خاطرست ....

تیمی که از آلومینیوم بخوره به درد عمش می خوره

4. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    جواب این قسمت ها رو نمی گم .... گفتم که ما از مکتب ناصر خانیم نه از مکتب علی پروین .......thumbsup

5. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    خب برو مطالعه داشته باش تا ببینی:biggrin:ما سوتی ندادیم
    سالشم خدمتتون عارض شدم:biggrin:
    ادم از المینیوم بخوره دست 3نره:roflmao
    استقلال همیشه افتخار افرینه
    3تا تو 10دقیقه 6تاییا:biggrin:

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    جوابی نداری تا بدی:smile:به هر حال من تو کل کل به طرفم توهین نکردم تا حالا زین پس هم نخواهم کرد:biggrin:

7. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    شما برو مطالعه کن :rolleyes: نمی خواد ماست مالیش کنی قول می دم به بقیه نگم چه سوتی دادی :laugh:
    ادم دسته سه بره ولی مثل ترسوها وسط فصل لیگ رو ول نکنه :speechless:
    پرافتخار ترین تیم باشگاهی ایران استقلال .... 106 جهان شما چی 291 جهان :tongue:
    3 تا توی 9 دقیقه و 53 ثانیه ..... چوبله .... 1 ... 2 ... 3 .... پرسپولیس ... 5 ...... لنگی شالکه 04 :1:

8. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    جوابت رو با یه نیایش دکتر شریعتی می دم .

خدایا! اندیشه و احساس مرا در سطحی پایین میاور که زرنگی های حقیر و پستی های نکبت بارو پلید شبه آدمهای اندک را متوجه شوم، چه، دوست تر می دارم بزرگواری گول خور باشم تا، همچون اینان، کوچکواری گول زن.

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    :17:
    در هر حال من ترجیح میدم به کل کل با تو ادامه ندم.
    میمونیم کسی اومد تا اخرشو پایشم:wink:

10. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388

کلا بهتره با استقلالی ها کل کل نکنی ... چون اولا حرفی برای گفتن نداری و دوما هیچ استقلالی نمی تونه تمسخر کردن دیگران رو تحمل کنه ....

در هر صورت اگر ناراحت شدی بزار به پای کل کل ....... منم اگه چیزی گفتم ببخشید ..... ( یاد بگیر بحث و کل کل کردن رو )