1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

از پرسپولیس جدا شدم چون می ترسیدم

شروع موضوع توسط Sαяαb ‏Jul 4, 2015 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Sαяαb

Sαяαb بــایــد از ســمت خــدا معــجزه نــازل بــشــود... همراه انجمن

5,786
    16,110
    86,575
    بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: «به دلیل مسائل مالی و فنی از پرسپولیس جدا شدم چرا که می‌ترسیدم امسال هم به من بازی کم برسد.»
    60474b5209269155e0e4d07511e15503.
    به گزارش

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

، افشین اسماعیل‌زاده در خصوص جدایی‌اش از تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «متأسفانه نتوانستم با مسئولان باشگاه به توافق نهایی برسم و تصمیم گرفتم از این تیم جدا شوم و به تیم دیگری بپیوندم.»

وی گفت: «البته همه مسائل فقط مالی نیست و مسائل فنی هم در آن دخیل بود چرا که می‌ترسیدم امسال هم به من بازی کم برسد و به همین دلیل تصمیم گرفتم به تیم دیگری بروم.»

اسماعیل‌زاده خاطرنشان کرد: «من به صورت قطعی از پرسپولیس جدا شدم هر چند که با این تیم قرارداد هم نداشتم. البته در لیست برانکو بودم اما قسمت نبود در تیم باقی بمانم.»

وی ادامه داد: «از روز اول تمرینات با سایر بازیکنان تمرین می‌کردم اما در جلسه با علی‌اکبر طاهری به توافق مالی نرسیدم و به همین دلیل از پرسپولیس جدا شدم.»

اسماعیل‌زاده در پایان درباره مقصد آینده‌اش اظهار داشت: «با دو تیم در حال مذاکره هستم که اگر قسمت باشد به یکی از آنها می‌پیوندم اما اجازه بدهید اسمی از این دو تیم نبرم و تا سه روز دیگر وضعیتم مشخص خواهد شد.»

®ŁáÐɏ §¡£Vë از این پست تشکر کرده است.