1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

از من بپرس

شروع موضوع توسط nYma ‏Nov 21, 2013 در انجمن همه پرسی

1. nYma

nYma سر جمع یه یاغی ام که تا تشو رفته..

387
    2,251
    309
    قصه ی عجیب و غریب منو از من بپرس / مرگ با ضریب صدُ از من بپرس /داری شبای خیلی خوبی توی زندگیت / رنگ شبای بَدُ از من بپرساتفاقات عجیبُ از من بپرس / خنده با طعم جدیدُ از من بپرس

درد منو تو فقط گرسنگی نی / حسّ یه درد شدیدُ از من بپرساشکات ، خرج لحظات تنهایی هاته / هرکسی به قدر خودش تنهایی داره/بهرام بیش تر از خودش تنها شد، آره / طعم خوب تنهایی رو از من بپرس گرمی تو از گرمی نور خورشید / کلی کتابُ ورق داری تو کوله پشتیت

کلی گل خوشگل تو باغچه ی خونت / رنگ گلای قالی رو از من بپرس /دلم پاکِ مثل حس تو دل یه خط شعر / دقیقاً مثل پاکی دل یه بچه

هر کاری می کنم که عقده هام کم شه / تلاشای بی اثرُ از من بپرس /زندگی روی باورُ از من بپرس / سوتِ غلط داورُ از من بپرس

می دونم، که خیلی وقتِ اشک نریختی / ولی رنگ اشکای مادرُ از من بپرس /درد یه زخم عمیقُ از من بپرس / جنس آدم کثیفُ از من بپرس درد حضرت مسیحُ معماهای عجیبُ فرق جدیدُ قدیمُ از من بپرس /گلایی که می شه چیدُ از من بپرس / حُرمت ریش سفیدُ از من بپرسمی دونم، که چشم تو هم خیلی چیزا دیده ولی چیزی که نمی شه دیدُ از من بپرس

Sonya و زیبا از این پست تشکر کرده اند.
  2. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493