1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اختصاصی: تمامی اتفاقات پیرامون اخراج سرمربی تراکتورسازان

شروع موضوع توسط Admin ‏May 3, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,528
    24,700
    63,122
    سرمربی پرتغالی تراکتورسازان واکنش جالبی به اخراج خود داشت و پس از باخبر شدن از این موضوع خود را به دفتر مدیرعامل رساند و اعتراض تندی به این موضوع داشت. تونی هنوز خود را سرمربی تراکتورسازان می داند.

به گزارش سایت شخصی امیر توپچی پور، تراکتورسازان هنوز در شکست تلخ ۴ بر ۲ مقابل الجیش متعجب مانده بودند که خبری منتشر شد که ابتدا کسی آن را باور نکرد ولی از قرار معلوم این خبر هم صحت داشت.
    طبق اعلام منابع آگاه صبح دیروز از طرف باشگاه تراکتورسازی با تونی اولیویرا تماس گرفته می شود و از او می خواهند که در تمرین تراکتورسازان حضور نیابد چون دیگر سرمربی این تیم نیست و از سمت خود اخراج شده است.
    تونی با شنیدن این خبر به شدت عصبانی می شود و سریعا خود را به باشگاه می رساند و واکنش تندی به این موضوع از خود نشان می دهد. تونی معتقد است که سزاوار اخراج نبوده و این موضوع می تواند اتفاق تلخی در کارنامه مربیگری وی باشد.

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

گزارش نصرنیوز می افزاید، با این وجود تونی که خود را اخراج شده می بیند در تمرین تیم حضور می یابد. بازیکنان هم که از خبر اخراج تونی متعجب شده بودند منتظر واکنش سرمربی سابق تیم خود بودند. تونی بعد از تمرین در رختکن حضور پیدا می کند و با لبخندی تلخ از بازیکنان تیمش خداحافظی می کند.
    به گفته حاضران تونی در این خداحافظی چنان ناراحتی در دل داشت که از چهره وی پیدا بود ولی با تمام خونسردی سعی داشت تا لبخند معروفش را از چهره اش گم نشود. تونی به بازیکنان تیمش می گوید امیدوارم بعد از من روزهای خوبی داشته باشید و تراکتور نتایج خوبی بگیرد تا همه راضی باشند.
    تونی پس از این موضوع حتی با واکنش رسانه های پرتغالی هم مواجه می شود. اولیویرا در گفتگو با خبرگزاری پرتغالی لوزا و روزنامه رکورد چاپ پرتغال اخراج خود را نپذیرفته است و معتقد است برگه اخراجی که به وی داده اند بدون مهر و امضا بوده است.
    همچنین وی در این گفتگو این چنین می گوید: با توجه به اینکه باشگاه هنوز مکاتبه ای با من نداشته و با من تسویه حساب نکرده است ،خودم را مربی اخراج شده نمیدانم و به کارم در تراکتورسازی ادامه می دهم. من هنوز سرمربی تراکتورسازی هستم. هشت روز تا پایان فصل زمان داریم.
    تونی متعقد است: تا زمانیکه نامه برکناری ام را از باشگاه دریافت نکنم به کارم ادامه می دهم.من ۴ ماه است که از تراکتورسازی حقوقم را دریافت نکرده ام تسویه حساب با من نشده است. این کار ممکن است حیله ای باشد که بعدا اینطور استدلال کنند که من باشگاه را ترک کرده ام.

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

این سخنان بیانگر این است که تونی اولیویرا محبوب همچنان ماجرای اخراج خود را باور ندارد و همچنان در یک شوک بزرگ مانده است. از سوی دیگر اخراج از تراکتور می تواند وجهه وی را در کشورش خدشه دار کند و در صورت رسمیت یافتن این اخراج سومین، اخراج وی خواهد بود و از این رو تونی می گوید: من به آینده خوشبینم و امیدوارم شرایط بهتر شود.
    همچنین این خبر واکنش تند هواداران تراکتور را هم در پی داشت. آنها که علاقه زیادی به تونی داشتند معتقدند شعارهای هواداران علیه جعفری و تشویق تونی در بازی با الجیش در این تصمیم گیری مدیرعامل تاثیرگذار بوده است و نسبت به این خبر ناراحتی زیادی از خود نشان دادند و نظرات هواداران این تیم در سایت های مختلف گواه بر این ادعاست.
    علاوه بر آن در ساعات پایانی روز پنج شنبه اخباری مبنی بر استعفای جعفری نیز به گوش رسید ولی تا این لحظه این خبر به طور رسمی تایید نشده است و باید صبر کرد تا دید سرانجام این اتفاقات باورنکردنی پیرامون تراکتور محبوب به کجا ختم می شود و آیا این باشگاه دو دیدار آتی خود و کسب سهمیه آسیا برای سال بعد را فدای حواشی خواهد کرد؟!

ELVIN، اتنا ..، saeid-ha و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Admin

12,528
    24,700
    63,122
    بخدا میخوام گریه کنم

یه مدیر عامل بی عرضه و به بچه هاش ریختن تو تیم گند زدن به تاکتیکی ترین تیم ایران بعدش برای منحرف کردن افکار عمومی بهترین مربی رو اخراج میکنن و میگن تقصیر اون بوده، این مربی با 14 تا بازیکن تا چند هفته پیش مدعی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بود ولی یه پرچم ببین چه به روز تیم اورد

اتحاد 100 هزار نفریمون رو تو بازی تراکتور سازی - پرسپولیس نشون میدیم و مدیر عامل رو از تیم میندازیم بیرون، مدیر عاملی که بیشتر از یک ساله همه بهش انتقاد میکنن و خاستار برکناریش هستند

ELVIN، اتنا ..، saeid-ha و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. saeid-ha

saeid-ha belong to autumn !...

3,098
    11,982
    1,894
    اقا سامان میری خودت؟
    بچه ها نا امید شدن
    دیگه فکر نکنم بیان
    بعدشم تونی که رفت امکان داره تیم دست کسایی بیفته که حتی تیمو بندازن دسته یک
    جعرفیم که هر دو روز یه بار استعفا میده
    بعد بر میگرده
    گند زدن به تیم تموم شد رفت.

ELVIN و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  4. Admin

12,528
    24,700
    63,122
    اره به احتمال زیاد برم

اگه اتحاد بیشتر باشه احتمال موافقت با استفای جعفری زیاده، استفای نیم فصلش هنوز مونده

تونی هم که گفته نمیرم و مربی تیم هستم تا وقتیم که مردم منو بخوان هستم در صورتی که مردم نخوان میرم، مردمم که دارن همه تلاششونو میکنن تونی بمونه

دو هفته پایانی رو دادن دست حسن آذرنیا تا گند بزنه به تیم و سهمیه آسیایی هم از دست بره

ELVIN و barfi از این پست تشکر کرده اند.