1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اخبار فرهنگی هنری هفته+پیشنهادات برای یه هفته خاطره انگیز!

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Oct 31, 2012 در انجمن اخبار سینما

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    سلوووووووم دوست پسملا و دخملا و غیره ی خودم...خوبید ، خوشید سلامتید ایشااله...خدارا شکر...این دومین هفته است که اخبار و پیشنهادات خودما برای علاقمندان حوزه فرهنگی و هنری می گذارم و همون طوری که می دونید آخرین هفته...
    پس بدون معطلی می ریم سراغ پیشنهادات این هفته ی زیبا و پر انرژی!!!!

nama از این پست تشکر کرده است.
  2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    پیشنهاد اول برای تئاتر برو هاست و علاقمندان مادر هنرهای نمایشی...
    دوستان عزیز می تونند نمایش(یک تنبیه با شکوه )را که با قلم فرسایی های امید سهرابی تولید شده و بهزاد مرتضوی کارگردانی ی کنه را توی تالار حافظ به نظاره بنشینند این نمایش با بازی امیر کاوه آهن جان و فقیهه سلطانی روی صحنه می ره و لطفا سعی نکنید شونه از زیر دیدنش خالی کنید....

elaheh از این پست تشکر کرده است.
  3. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    رادیو بگوش ها حتما موج شبکه جوانا حفظند دیگه؟؟؟
    خب با این اوصاف می تونید به پیشنهاد شبانه من یعنی شنوفتن اینجا شب نیست....که از ساعت ۱۲ شب روی آنتن شبکه جوان می ره توجه بکنید....!
    البته من خودم پیشنهادم اینه از ساعت ۳۰/۲۳دقیقه پا رادیو جوان باشند تا نمایش جوان را هم بگوشند!!!

nama و elaheh از این پست تشکر کرده اند.
  4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    خب نوبتی هم باشه بربچ تلویزیون ببین را نمی شه بی خیالشون شد...
    پیشنهاد این هفته من اینه که یک ساعت پایانی شب زیبایتان را با رادیو ۷که از ساعت۲۳روی آنتن شبکه ۷می ره را از دست ندید...
    یعنی خداییش یبار ببینید عاشقش می شید... تهیه کنندگی و کارگردانی این برنامه مشترکا بر عهده منصور ضابطیان عزیز و محمد صوفی است و اجرای برنامه هم هر شب بر عهده ی یکی از مجریان و گویندگان قدر سازمان صدا و سیما...

5. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اما دوستای ترک و غیر ترک در جریان باشید که ۱۱و۱۳آبان رحیم شهریاری و گروهش روی استیج می رند...
    جالبه بدونید معروفترین خواننده های پاپ هم نتونستند رکورد او یعنی فروش بلیط در کمتر از یه روزا بزنند!!!
    پس مردم تهران می تونند تو سالن میلاد(برج میلاد نه نمایشگاه) به افتخار این خواننده ی ترک زبان قیام کنند و قطعه معروف(جان،جان،آذربایجان) را همخوانی کنند....
    سامان هم باید دانلود این قطعه محلیا تو همین پست بگذاره....حتما باید چی...بگذاره!

6. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    باز هم هنر موسیقی و اینکه به سایت شخصی سامی یوسف برید و تک ترکی که برای اعتراض به فیلم موهن خونده را دانلود کنید...
    و طرفدارا گروه آرین یه سری به سایت رسمی گروهشون بزنند چون یه خبرایی داره اتفاق می افته...

7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اما کتاب خون ها!!!
    بشتابید که خون در جریان است!!!
    کتابی برای تمامی رئالی ها بر علیه بارسایی ها....
    اسم این کتاب(من کاتالان نیستم) و نوشته ی هادی خورشاهیان اونطوری که من زنگیدم نشر آموت و پرسیدم قیمتش ۶۰۰۰تومن...پس اگه گرون تر شد تقصیر من نیستاااااااا

8. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اما مجله خون های دهه هفتادی!
    اگه می خوای احساس جوانی بکنی!
    اگه می خوای اطلاعاتت بالا بره تو حوزه ی خودت!
    نسخت پیچیدست نزد من....
    همـــشهری جـــــوان به سردبیری سید جواد رسولی عزیزم هر پنج شنبه روی دکه های روزنامه فروشی در تهران و شنبه تا یکشنبه در شهرستان هاست...
    قیمتش خدایییییییش مفته برعکس محتواش...فقط ۸۰۰تومن...

9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    دوستان عزیزم...
    ببخشید که مدیر انجمن فرهنگ و هنر بودما و کاره شایسته ای و مهمی انجام ندادم...
    راستش بضاعتم همین بود...
    اما تمام تلاشما کردم...
    حلالم کنید...خداحافظ همین حالا!

10. nama

nama

1,808
    2,577
    355