1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

آیا شما فرد شادی هستید؟؟؟!! (تست روانشناسی)

شروع موضوع توسط hossin ‏Jan 31, 2014 در انجمن اسپمکده

 1. hossin

  hossin چون میگذرد غمی نیست...

  849
  2,982
  344
  آیا به نظر خودتان جزو افراد شاد هستید یا فکر میکنید که مسئولیتهای سنگین زندگی اجازه شادبودن را به شما نمیدهد؟ بهتر است که به جای فکرکردن به جواب این سوال آزمون زیر را انجام بدهید تا متوجه بشوید که سطح شادیتان چقدر است... شما میتوانید برای هر سوال، 6 نوع پاسخ متفاوت داشته باشید و در نهایت با جمعکردن امتیازهایی که کسب كردهاید جواب آزمون را در مورد خودتان تفسیر کنید:
  و اما سـوال هـا :
  1. چقدر فکر میکنید که برای خودتان و دیگران مهم هستید؟
  2. چقدر احساس باارزش بودن دارید؟
  3. چقدر احساسات خوب و امیدوارکننده دارید؟
  4. چقدر احساس میکنید که کارها بدون شما انجام نمیشوند؟
  5. چقدر در زندگیتان به دنبال اهداف خاص و دستیافتنی هستید؟
  6. چقدر فکر میکنید که آدم قابلاحترامی هستید؟
  7. چقدر فکر میکنید امکان رسیدن به اهدافتان در زندگی زیاد است؟
  8. چقدر فکر میکنید که قدرت تفکر شما روی بهبود زندگیتان تاثیر دارد؟
  9. چقدر فکر میکنید که خودتان را دوست دارید؟
  و حالا امتیازهـا :
  اصلا برایم اهمیتی ندارد:0 امتیاز
  هرگز: 1 امتیاز
  گاهی اوقات:3 امتیاز
  معمولا:4 امتیاز
  بیشتر اوقات:5 امتیاز
  همیشه:6 امتیاز
  تـفسیـر آزمـون :
  امتیاز 0 تا 6:واقعا چرا اینقدر ناراحت و ناامید هستید؟! بهتر است که خیلی زود به یک مشاور روانشناس مراجعه کنید و از همین فردا هم سبک زندگیتان را تغییر دهید. زندگی شما به تزریق شادی واقعی و فوری نیاز دارد!
  امتیاز 7 تا 13:شما بهطور وحشتناکی از یأس و نارضایتی از زندگی رنج میبرید و این موضوع اصلا برای سلامت روانتان خوب نیست. شما با این سطح از ناامیدی در زندگیتان به مشکل بر خواهید خورد!
  امتیاز 14 تا 21:شما دوست دارید که آدم شادی باشید اما این سطح رضایت از خود و زندگیتان نمیتواند باعث غرور و سربلندی شما و نشاندهنده شادبودنتان در زندگی باشد. برخی از مسایلی که باعث دور شدن شما از شادی شدهاند، بسیار پیش پا افتاده و قابل حل هستند بنابراین از همین امروز این مسایل را شناسایی كنید و موانع رسیدن به شادیتان را کنار بزنید. به یاد داشته باشید که گذشتن از خطای دیگران، نگاهکردن به زندگی زیردستان، قانع بودن به داشتهها در زندگی و روزی یکی دو ساعت صحبتکردن با همسر یا پدر و مادر میتواند سطح شادی شما را در زندگیتان به مراتب بالاتر از چیزی که هست ببرد.
  امتیاز 22 تا 31:بیشتر افراد جوامع مختلف در این سطح از شادی و رضایت در زندگیشان هستند به دلیل اینکه معمولا ما آدمها در زندگیمان گیج و سردرگم هستیم و نمیتوانیم به راحتی تصمیم بگیریم که کدام راه به صلاحمان است و در نهایت باعث رضایتمان میشود. انسانهایی که در این سطح از رضایت قرار دارند، معمولا از نوعی ترس برای تصمیمگیری و انجام دادن کارهایشان رنج میبرند و همین ترس، اجازه شاد بودن را به آنها نمیدهد. افراد این گروه، معمولا از عوض کردن خانه یا حتی خودروی خود هم میترسند مبادا با فروش آنها، دیگر خانه یا خودروی مناسبی پیدا نكنند! بنابراین اگر شما میخواهید که یک سر و گردن از نظر رضایت درونی و رسیدن به موفقیتهای مورد نظرتان در زندگی نسبت به دیگران بالاتر باشید، بهتر است که کمی به خودتان بیایید و از همین امروز، از پیله ترستان بیرون بیایید و قدرت ریسكپذیریتان را بالا ببرید تا به شادی و رضایت بیشتری در طول زندگیتان برسید!
  امتیاز 32 تا 41: شما معمولا آدم شادی هستید اما گاهی هم از دست زمین و زمان شکایت دارید. بهتر است همیشه این نکته را به خاطر بسپارید که زندگی، بالا و پایین دارد و اگر بتوانید کمی خودتان را با شرایط زمانه، بیشتر وفق بدهید. حتما همیشه آدم شادی خواهید بود و این شادی باعث رسیدن شما به اهداف بزرگتان در زندگی هم خواهد شد.
  امتیاز 42 تا 48: شما بیشتر وقتها، آدم خیلی شادی هستید و دیگران هم به خاطر همین روحیه شادتان، شما را دوست دارند و همیشه دور و برتان هستند. اما گاهی اوقات کار خیلی زیاد باعث خستگی و از کورهدررفتن شما میشود. بنابراین باید خیلی مراقب باشید که این از کورهدررفتنها روحیه شادتان را تحتتاثیر قرار ندهد و اطرافیانتان را از شما نرنجاند. بهتر است که وقتی خسته هستید، به جای بودن در جمع خانواده یا دوستان، به پارک بروید و کمی قدم بزنید یا حتی یک ساعت بخوابید!
  امتیاز 49 تا 54:به شما تبریک میگوییم. شما جزو شادترین افراد روی کره زمین هستید که هیچ چیزی نمیتواند شادی و خوشی شما را خراب کند یا آن را تحتتاثیر قرار بدهد. شما اعتمادبهنفس بالایی دارید و باید از این بابت به خودتان ببالید! بودنتان در جمعهای دوستانه یا خانوادگی به معنای قرارداشتن یک بمب خنده در میان آنهاست و به همین خاطر هم دیگران از صمیم قلب عاشق شما و روحیه شادتان هستند.​
   
  Stone Heart، Sonya، yase.man و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 2. μ~¤@ฯmit@¤~μ

  μ~¤@ฯmit@¤~μ hastye eshgh Im lovable lovable for loveer

  9,041
  24,831
  2,771
  میسی
   
  Stone Heart و hossin از این پست تشکر کرده اند.
 3. saeid-ha

  saeid-ha belong to autumn !...

  3,098
  12,010
  1,966
  شــــــــــــــــــــــــــــــــــــااااد
   
  Stone Heart، μ~¤@ฯmit@¤~μ و hossin از این ارسال تشکر کرده اند.
 4. hossin

  hossin چون میگذرد غمی نیست...

  849
  2,982
  344
  تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نشون نمیده
   
  Stone Heart، saeid-ha و μ~¤@ฯmit@¤~μ از این ارسال تشکر کرده اند.
 5. ★SARINA★

  ★SARINA★ بانوی زمستان:d

  11,703
  27,150
  1,584
  من که الکی خوشم:35:
   
  Stone Heart و hossin از این پست تشکر کرده اند.
 6. Sonya

  Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

  10,221
  58,696
  33,823
  شادم
   
  Stone Heart و hossin از این پست تشکر کرده اند.
 7. Jud/Abbot

  Jud/Abbot دختر همیشه خندون

  10,718
  18,141
  49,211
  عالی بود
   
  Stone Heart از این پست تشکر کرده است.