1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

آپلود فایل های وردپرس بر روی Ftp سرور دیگر

شروع موضوع توسط Admin ‏Jan 24, 2014 در انجمن برنامه نویسی و طراحی سایت

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,502
    24,598
    62,664
    همیشه برای خودم سوال بود و امروز برای درست شدن سایت دوستم مجبور شدم که این سوال رو حل کنم .

سوال من این بود که چطوری با وردپرس کار کنیم ولی آپلود قسمت رسانه روی سرور دیگه ای ترجیحا سروهای وارز یا ftp ها باشه ؟

یه جستجوی کوچیکی کردم به سورس های مختلفی رسیدم که یکی از سورس های غیر معتبر ( از این نظر میگم غیر معتبر چون توی wordpress.org ثبت نکرده بود پلاگین خودش رو ) رسیدم که یه برنامه نویسی توی github منتشر کرده بود .

اسم پلاگینش رو wp ftp media library گذاشته که کار این پلاگین رو مشخص میکنه , آپلود رسانه وردپرس بر روی ftp سرور دیگر !

کار با این افزونه اصلا کار سختی نیست ! اول از دهه هفتادی های خودتون دانلودش کنید و بعد افزونه رو نصب کنید و فعالسازی !

حالا به قسمت افزونه ها / ویرایشگر بروید پلاگین wp-ftp-media-library را از کشویی انتخاب کنید , در این صفحه به دنبال کد زیر بگردید :

PHP:
    $settings = array(

'host'    => 'ip or hostname',           // * the ftp-server hostname

'user'    => 'username',                 // * ftp-user

'pass'    => 'password',                 // * ftp-password

'cdn'     => 'cdn.example.com',           // * This have to be a pointed domain or subdomain to the root of the uploads

'path'    => '/',                        // - ftp-path, default is root (/). Change here and add the dir on the ftp-server,

'base'    =>    $upload_dir['basedir']   // Basedir on local
    );
    حالا طبق راهنمای زیر ویرایش کنید و اطلاعات خود را جا گذاری کنید :

host = آدرس هاست یا فضای ftp خود یا ip آن .
    user = نام کاربری هاست یا ftp.
    pass = رمز عبور هاست یا ftp.
    cdn = نوع آدرس دهی از هاست یا ftp. مثلا cdn.mydomain.com

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید