1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

آهنگ پیشواز ایرانسل سریال پیروزمندان

شروع موضوع توسط Mobile ‏Jan 8, 2013 در انجمن کد پیشواز ایرانسل

1. آهنگ پیشواز ایرانسل سریال پیروزمندان

۵۵۱۲۱۰ پیروزمندان
    ارسال به ۷۵۷۵

توضیحاتی در مورد سریال:

“غالبون” (پیروزمندان) سریالی است که از شبکه المنار لبنان هم‌اکنون در حال پخش است. این سریال بزرگترین پروژه تلویزیونی عربی با مضمون درام و مقاومت است. ۱۵۰ بازیگر برتر اهل سوریه, لبنان و فلسطین به نقش آفرینی در این سریال می‌پردازند و “طونی عیسی” یکی از این بازیگران است. کارگردانی این مجموعه را “باسل الخطیب” بر عهده دارد.
    طونی عیسی در گفتگو با المنار درباره این سریال می‌گوید: «با تمام وجودم “علی” را باور کردم». طونی عیسی بازیگر نقش “علی” در این سریال در مورد نقش خود افزود: «به نظر من علی یک قهرمان لبنانی است که طرفدار هیچ حزب و طائفه خاصی نیست. این نقش سرشار از مردانگی, زندگی , هیجان و درگیری است.علی یک لبنانی مقاوم است که از هیچ چیز جز خدا نمی‌ترسد. من شش ماه تمام با این شخصیت زندگی کردم و تا سال‌ها بعد از این نیز نقش علی را از یاد نخواهم برد. بازی من در این سریال در صدر کارنامه ی هنری من قرار خواهد گرفت».
    او همچنین در مورد مخاطبان این سریال گفت: «فکر می کنم با توجه به اوضاع کنونی جهان عرب و با توجه به موضوع پرداخته شده در این مجموعه اکثر مردم این سریال را دنبال خواهند کرد و به طور کلی این سریال از بازتاب وسیعی برخوردارخواهد شد. من حتی مطمئن هستم که بزرگ و کوچک مردم اسرائیل این سریال را تماشا و تفسیر خواهند کرد. این سریال بهترین تجسم شور و نفرت مردم نسبت به اسرائیل است».
    لازم بذکر است که سریال پیروزمندان از ابتدای ماه مبارک رمضان، هر شب روی آنتن می رود و مخاطبان فراوانی را با گرایش های مختلف در لبنان به خود جلب کرده است. این سریال روایتی از مقاومت مردم جنوب لبنان در برابر تجاوز سال ۱۹۸۲ رژیم صهیونیستی است و از ساختار فنی و هنری قابل قبولی برخوردار می‌باشد.
    هنرمندان لبنانی این مجموعه تلویزیونی را نقطه عطفی در تاریخ تولیدات تلویزیونی لبنان ارزیابی می کنند و معتقدند که سریال الغالبون لبنان را چندین گام به استانداردهای فیلم و سریال نزذیک کرده است و نشان از وجود استعداد های درخشان در این زمینه دارد.
    از سوی دیگر، این اعتقاد وجود دارد که سریال تلویزیونیپیروزمندان در سرزمین های اشغالی فلسطین و حتی در میان اتباع صهیونیستی ، مخاطبان فراوانی را به خود جلب خواهد کرد و صحنه‌های خوش ساخت نبرد مجاهدان با اشغالگران صهیونیست یقینا صهیونیست‌ها را شگفت زده خواهد نمود.