1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

آنچه نباید در برنامه نود پخش می‌شد!

شروع موضوع توسط Admin ‏May 1, 2012 در انجمن اخبار سیاسی

1. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    من وقتی تیمم بره یه کشور دیگه بخوام برم ورزشگاه با پرچم تیمم می رم ..... البته اگر نخوام با پرچم کشوری برم که تیمم متعلق به اون کشور هست .... دادا شرمنده ولی این یه واقعیته و نمیشه توجیهش کرد به هیچ شکلی ....... در ضمن من گفتم مردم تبریز مردم شریفی هستن که به ایران خدمات زیادی هم کردن کسی رشادت ستارخان و باقر خان رو فراموش نمی کنه ولی متاسفانه الان توی ورزشگاه هایی که بازی تراکتور هست گروه های جدایی طلبانه هم در حال تبلیغ هستن و این برای نسل آینده این سرزمین و آذربایجان خوب نیست ...

2. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,519
    24,683
    62,954
    مثلا کیا؟

3. Admin

12,519
    24,683
    62,954
    جدایی طلبانه؟ خب بذار در این مورد بحث کنیم.

تا حالا پیش خودت فک کردی چی شده همین مردم آذربایجانی که تا آخر جنگ هم همه جوره خدمت کردن تو این 20 سال اخیر چی شده که به فکر جدایی هستند؟

4. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,347
    907
    همینایی که صندلیارو میشکنن،میگن تراکتو 30 میلیون هوادار داره!!!!!!!!!!!از پرسپولیسو استقلال بیشترن!!!!!!!!

5. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    پان ترکیسم یک ایدئولوژی ناسیونالیسمی مثل پان عربیسم , پان کردیسم هست , پان ترکیسم یعنی اینکه تمامی مردمی که ترک زبان هستند از هر کجای دنیا باید در یک محل و تحت نظر یک حکومت واحد و یک پرچم واحد جمع بشن ...... همین قدر بسه فکر کنم چون نه سایت سایت سیاسی هست و نه این مطلب

6. Admin

12,519
    24,683
    62,954
    شما هم وقتی بری بازی تیمت و جلو چشمت حقت رو بخوردن صندلی که هیچ، ورزشگاه رو با اتیش میکشی
    شما تا حالا فک کردی چرا علی کریمی 3 تا بازی رو به تبریز نیومده؟ از چی میترسه؟

میگیم تراکتور 30 میلیون هوادار داره اره. تو برنامه 90 هم همین حرف رو پخش کردن این هفته اگه نگا میکردین
    بالا هم گفتم هوادارامون از کدوم کشورا میان
    پرسپولیس از ایران هوادار داره شما بخون ببین تراکتور از کجا هوادار داره و هوادارش چقد اتیشی هس که از اون سر دنیا پا میشه میاد واسه بازی تیمش

شما برو تصاویر بازی های لیگ اورپا رو نگا کن ببین پرچمهای تراکتور اونجا هم هست. کی تاحالا پرچم تیم های ایرانی رو(به غیر از تراکتور) اونجاها برده؟

7. Admin

12,519
    24,683
    62,954
    من کلاسم 4 شروع میشه
    برم میام جواب میدم حتما

8. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    خوب مثل اینکه قبول کردی که شعار های جدایی طلبانه می دن ..... البته همه مردم آذربایجان این طوری نیستن .....
    اولا پان ترکیسم یه تفکره نژاد پرستانه هست , دوما برای تبلیغ روی این موضوع مانور می دن که شما در ایران به حق و حقوق خودتون نمی رسین و باعث می شه یه حالت زیاده خواهانه توی مردم شکل بگیره .... افرادی که توی این گروه ها هستن فکر می کنن خونشون از مردم و طایفه های دیگه ایران رنگی تری ... لر ها کردها مازنی ها زابلی ها بلوچ ها و فارس ها انگار توی رفاه کامل زندگی می کنن و تموم مشکلات ریخته شده سر ترک ها ....... فکر می کنن اگر اجدادشون به ایران خدمت کردن الان صاحب های بی چون و چرای ایران هستن و باید تمام نعمت ها و امکانات رو به اون ها بدن بدون هیچ چون و چرایی .......

sara از این پست تشکر کرده است.
  9. Admin

12,519
    24,683
    62,954

من هیچوقت قبول نکردم و نمیکنم. ولی چون دوس داری بگی که راس میگی و اینکه میخوام این تفکرات شمارو عوض کنم رو این مورد بحث میکنم.
    اره ما میگیم به حق و حقوقمون نرسیدیم چون واقعا هم همینطوره
    شما فک کنم زبان رسمی کشور ترکیه ولی زبان مادریت فارسی. بالایه 30میلیون جمعیت دارین. میخوایین زبان و ادبیات خودتون رو تو مدرسه و دانشگاه یاد بگیرین. ما نمیذاریم همه جوره درخواستتون رو اعلام کردین. با تظاهرات، جوامع مجازی، و... ولی ما این درخواست شمارو رد میکنیم و در مقابل کتاب درسی کشور اذربایجان رو که زبانش ترکیه چاپ میکنیم و براشون میفرستیم(رایگان) شما در مقابل این کار چیکار میکنین؟ ساکت میشینی یا به هر نحوی اعتراض خودتون رو نشون میدین؟

الان شهری که من زندگی میکنم، از زمان انقلاب به بعد جمعیتش از 600 هزار نفر رسیده به 185 هزار نفر. همه دارن مهاجرت میکنن چون کار نیست. وقتی اعتراض میکنی میگم جدایی طلبی. خائنی ولی مطلب زیر رو بخون

میبینی؟ این ما نیستیم که میخواییم جدا شیم. دارن کاری میکنن که بشیم. اذربایجان الان در حالت بحرانیه ولی مس اینجا رو کرمان داره مصرف میکنه 2تا 2تا تیم میفرسته لیگ. تو کل ایران کدوم شهر یا استان به نسبت جمعیتش انقدری که گفتم مهاجر داشته؟

اینا یه طرف، طرف دیگه جوک ها، شما یه سرچ بزن تو گوگل "جوک" ببین چه خبره(یه مطلبیم بود تو فیسبوک منتشر کرده بودم میذارم حتما بخون.
    بردار من هرچیزی حدی داره. کل دنیا میدونه اگه الان اسمی از ایران وایرانی هست از صدقه سری همین مردم اذربایجانه وگرنه 30 سال پیش که عراق به ایران حمله کرد مثل زمان حمله اعراب به ایران که مردم شهرایه جنوبی از جمله کرمان الان داشتن نامسشون رو به اعراب خراج میدادن(فک کنم کرمانیا 200 هزار یا 20 هزار زن و دختر سالانه خراج میدادن، باز اگه مطلب اینم پیدا کردم میذارم)
    نشه که حد و حدود از میون برداشته بشه و باعث بشه مردم اذربایجان کاری که نباید رو بکنن.

دوست عزیز ما اگه جدایی طلب بودیم الان خیلی وقت بود جدا شده بودیم، یه مثال میزنم بهتر چشت باز شه
    شما مردم کرد رو ببین، 3میلیون هستن ولی 3 تا کشور ترکیه، عراق و ایران رو بهم ریختن. این در حالیه که کشور مستقلی برای کردها وجود نداره. ولی شما حساب کن چند کشور ترک وجود داره
    ما اگه اراده کنیم که همه جور سلاحی میاد دستمون و 24 ساعت نشده جدا میشیم ولی جدایی طلب نیستیم. الان میخوای بگی همه مردم اذربایجان اینطور نیستن ولی من میگم هستن
    چون اینجا دارم زندگی میکنم دارم میبینم ملت چه نفرتی از فارسها دارن. شما مطمئن باش اگه این وضع 3-4 سال دیگه ادامه داشته باشه دیگه اسم ایران از رو نقش محو خواهد شد

یادت بیار سال 85 رو که چی شد تو اذربایجان، با

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

کل اذربایجان بهم ریخت. چیزی بدتر از سال 88 تهران ولی به خاطر خامنه ای باز ملت کوتاه اومدن

سال 90 باز اعتراض شد ولی باز ملت کوتاه اومدن، در جواب همین اعتراض سال 90 دولت بجای اینکه بیاد به خواسته مردم رسیدگی کنه در یه دهن کجی اومد 2000 میلیارد به طرح ابرسانی به کرمان بودجه داد درحالی که تمام کارشناسا دارن به شدت از خشک شدن دریاچه اورمیه هشدار میدن(این درحالیه که به گفته همین کارشناسا طرح ابرسانی به دریاچه بودجه زیادی نمیخواد و فقط کافیه اب خزر تا گردنه حیران برسه، بقیشو خودش سرازیر میشه میاد)

وزیر میاد میگه سرمایه گذاری در آذربایجان اشتباهه، خود مردم فارس همه جور توهین در قالب جوک و طنز میکنن، بهشت آذربایجان رو به کویر و کویر جنوب رو به بهشت تبدیل میکنن، به خواست عموم مردم که تحصیل به زبان مادری و آزاد بودن نشریات ترکی هست به شدت مخالفت میکنن و این امر یه جرم محسوب میشه، تو صدا و سیما به مردم توهین میشه، اینا به نظرت چیز کمیه؟ انتظار دارین با این کارا ملت صداشون در نیاد؟

چطور وقتی بوی جنگ و خون ریزی که میشه میشیم مردم غیور آذربایجان ولی وقتی خر از پل گذشت میشیم ترک خر؟

داداش گلم ما جدایی طلب نیستیم ولی اگه وضع همین باشه شاهد جدایی هم خواهید بود، پس بهتره قبل اینکه به مردم آذربایجان ایراد بگیرید یکم تفکرات خودتون رو اصلاح کنید.

$$h@mid$$ از این پست تشکر کرده است.