1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

آموزش ساده تنظیم رنگ و نور در یک پوستر

شروع موضوع توسط vandad ‏Jan 17, 2012 در انجمن انمیشن و گرافیک

1. vandad

vandad

1,533
    1,871
    347
    ابتدا تصویر پس زمینه رو توی فتوشاپ باز میکنیم​
    سپس تصویر مدل رو دوربری کرده و وارد کار میکنیم​
    من لایه ی مدل رو برای راحتی کار مخفی کردم...یک لایه ی curves adjustment برای لایه ی بکگراند ایجاد کنید و آن را همانند تصویر زیر تنظیم کنید​
    سپس یک لایه ی black and white adjustment برای لایه ی پس بکگراند با opacity 25 ایجاد کنید​
    یک لایه ی جدید ایجاد کرده و با یک براش نرم همانند تصویر زیر کمی آن را رنگ کنید​
    سپس blending mode لایه را soft light قرار دهید
    یک لایه ی curves adjustment برای لایه ی رنگی ایجاد کنید و تنظیمات red, blue و green را همانند تصویر زیر قرار دهید​
    به لایه ی مدل بازگردید و یک لایه ی color balance adjustment را برای آن ایجاد کنید و تنظیمات را همانند تصاویر زیر قرار دهید​
    یک لایه ی جدید در بالای همه ی لایه ها ایجاد کنید و با یک براش نرم و رنگی روشن همانند تصویر زیر یک نقطه در گوشه ی مدل ایجاد کنید​
    از این لایه یک بار کپی گرفته و blending mode لایه ی پایینی را soft light و بالایی را linear dodge (add) با opacity 25 قرار دهید​

msalehi92، مهسا-م و Admin از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. msalehi92

msalehi92 هپلی

364
    289
    214
    این آموزش را با کدوم ورژن دارین توضیح میدین محیط کار من فرقی می کنه و اینجوری پیش نمیره

3. vandad

vandad

1,533
    1,871
    347
    Adobe Photoshop CS5