1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

آقا جان.....

شروع موضوع توسط ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ ‏Sep 16, 2013 در انجمن مذهبی

1. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    :unsure:

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و MM75 از این پست تشکر کرده اند.
  2. خوش آمدی رضا جان جانم فدا نمایم / تبریک من پذیــری باشد همین دوایم
    از جان تو را بخوانم خوشبو شود دهانم / لطفی نما رضا جان تا من به کعبه آیم

Seyed Mahdi، ❥ℳĀΣĐξĤ❥ و hosseiN.1 از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. كاش يك شب باز مهمان دو چشمت می‌شدم ريزه خوار مشرق خوان دو چشمت می‌شدم كـاش يك شب می‌گذشتم از فراز چشم تو گرم گلگشـت خـراسان دو چشمت می‌شدم كـاش يـك شب می‌سرودم گنبد زرد تو را فارغ از دنيا، غزلخوان دو چشمت می‌شدم كاش يك شب می‌نشستم بر ضريح چشم تو بـاز هـم پـابـند پيمان دو چشمت می‌شدم صحن و ايوان تو را اى كاش جارو می‌زدم چـون كـبوترها نگهبان دو چشمت می‌شدم ضـامن آهـوست چشمان دو شهد روشنت كـاش آهـوى بـيابان دو چشمت می‌شدم كاش يك شب معرفت می‌چيدم از چشمان تو غـرق در درياى عرفان دو چشمت می‌شدم كـاش يك شب می‌شدم خيس نگـاه سبز تو شـاهد اعـجاز بـاران دو چشمت می‌شدم كاش يك شب نور می‌نوشيدم از چشمان تو مـی‌درخشيدم، چراغان دو چشمت می‌شدم سخت شيرين است طعم روشن چـشمان تو كاش يك شب باز مهمان دو چشمت می‌شدم[​IMG]

4. ای سرم خاک پای زائر تو وی به جانم بلای زائر تو دل همسایگان مشهدی‌ات گشته زائرسرای زائر تو التماس دعای خسته‌دلان در هوای دعای زائر تو کاش بودی هزارها حاجت تا بریزم به پای زائر تو بنشینم کنار جادۀ طوس بلکه گردم گدای زائر تو از ثنای تو عاجزم، لطفی که بگویم ثنای زائر تو بیشتر از هزار حج باشد روز محشر، جزای زائر تو زائر توست ای تمام حسینبرتـر از زائـر امـام حسین

5. تویی که سایه لطفی در این هیاهوها/چقدر پیش تو امن است جای آهوها/ /عجیب نیست اگر از پی شفا شب و روز/دخیل چشم تو باشند آهوها/[​IMG]

Seyed Mahdi، ❥ℳĀΣĐξĤ❥، ♥Mahdi♥ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. کسی قدم به حرم بی مدد نخواهد زد/بدون واسطه دم از احد نخواهد زد/گدای کوی رضا (ع) شو که آن امام رئوف/به سینه احدی دست رد نخواهد زد/

Seyed Mahdi، ❥ℳĀΣĐξĤ❥، ♥Mahdi♥ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. hosseiN.1

hosseiN.1 chasing the orginal high

1,770
    5,217
    517
    tnxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این پست تشکر کرده است.
  8. ♥Mahdi♥

♥Mahdi♥ پلاک آدم ها گذر موقت است...

351
    3,030
    980
    زیبا بووووود:inlove::22:

♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این پست تشکر کرده است.