1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

آقایون یاد بگیرن (عکس)

شروع موضوع توسط Mah_naZ ‏Jul 4, 2012 در انجمن عکس عاشقانه

1. zakariya

zakariya hell boy

210
    49
    207
    man eh bokhoram shomare bedam man miyam khone az kolahe soi shertam shomare birizam satl ashghal khaharam

2. zakariya

zakariya hell boy

210
    49
    207
    :75::75:etemad be nafseeeeeeeeeeeeeeeeetooooooooooooooooooo beraaaaaaaaam

3. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    اعتماد به نفس خوبه ولی نه کاذبش برادر

4. mzc

mzc

59
    112
    155
    هیچکس نیست بگه دختر دیگه چه شعریه...

چقد تو دانشگاه جلوی خودم رو گرفتم و دل چند تا دختر رو شکستم و گفتم من یکی رو دارم...
    آخرش دختر خاله ام رفت با یکی دیگه!آخه دختر چی من کم بود.یه رشته خوب تو دانشگاه ملی میخونم یکی از بهترین تعمیرات گوشی های مدل بالا هستم.تیپم که خوبه.چقد واست فداکاری کردم بی معرفت...

وقتی گفتی یکی بهتر از تو رو پیدا کردم،یاد اون روزاهایی افتادم که به صد تا بهتر از تو گفتم من بهترینو دارم.

5. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532
    اخی ی ی ی !جیگرم کباب شد

mzc از این پست تشکر کرده است.
  6. بعضیا نامردندیگه شما به دل نگیر حتمن ارزش تو بالاتر از اون بوده.

mzc از این پست تشکر کرده است.
  7. msalehi92

msalehi92 هپلی

364
    289
    214
    من که نمی تونم یاد بگیرم خیلی سخته شاید اقایون دیگه یاد گرفتن

8. fifi

fifi

55
    25
    114
    sayad to liaghtesho nadashti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. mzc

mzc

59
    112
    155
    می بایست چیکار کنم دیگه؟

بعضی دختر ها تو این انجمن واقعا درکشون بالاست(nafa30،nanaz asali) ولی شما همونطوری که می گی مستی...

امشب خواستگاریشه.اشک تو چشمامه که لعنتی من که همه کاری کردم.خوب شد که خودم مستقیم نرفتم تو روش بگم من دوستت دارم وگرنه همونجا می افتادم زمین.توی سرما و گرما همینطور که زنگ میزند کاری داشت واسه خاطر اون چه سختی هایی کشیدم حداقل جبرانش می کرد چیزی نمی گفتم ولی بی انصاف همه چیز رو له کرد.مامانم رفت بهش بگه خاله ام اجازه نداد گفت بهش نگید باید درس بخونه حالا موندم چطور درس خوندن سانسور شد!پسره 8 سال ازش بزرگتره!
    حالا بذار بره فعلا میسوزم ولی یه دختری انتخاب کنم که چشمشون درآد...یاد اون دختره تو دانشگاه افتادم بچه خوشکل کلاس بود می گفت من چی کم دارم دوستم نداری یه بچه مایه دار.آخ میسوزم دل این دختر رو واسه دختر خاله ام شکستم!!!

10. fifi

fifi

55
    25
    114
    chon trafdarito kardan migi dar kshon balast.shayad on b to alagheh ndashteh.