1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

آقاکریم به من گفت تو می‌توانی از من بهتر شوی

شروع موضوع توسط Sαяαb ‏Apr 29, 2015 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Sαяαb

Sαяαb بــایــد از ســمت خــدا معــجزه نــازل بــشــود... همراه انجمن

5,786
    16,057
    86,577
    چهارشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۱۰
    مرجع : روزنامه خبر ورزشی
    چند روز پيش در يكي از مصاحبه‌هايم گفته بودم آن‌قدر به پرسپوليس از بچگي تعصب داشتم كه روي ديوار خانه‌مان عليه استقلال شعار مي‌نوشتم! آقاكريم خيلي برادرانه با من حرف زد و به من گفت كه هيچ‌وقت براي تيم رقيب كري نخوان. آقاكريم به من توصيه كرد كه تعصب بيش از حد هم خوب نيست و فايده‌اي ندارد، به همين دليل از من خواست طوري برخورد كرده و صحبت كنم كه براي طرفداران تيم رقيب هم محبوب باشم و ...
    4c5815f76c2dfa73bb0fe8d7786f80bf.
    به گزارش

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

، احمد نوراللهی مقابل سایپا از بهترین‌های پرسپولیس بود ...

بالاخره براي پرسپوليس گل زدي!
    چند بازي بود كه ضربه‌هايم به شكل عجيبي گل نمي‌شدند، يا به تيرك مي‌خوردند يا با فاصله كم از كنار دروازه به بيرون مي‌رفتند اما اين بار مقابل سايپا ضربه سرم به گل تبديل شد. خوشحال شدم از اينكه اولين گلم را براي پرسپوليس زدم اما ناراحت از اين كه گلم منجر به پيروزي نشد.

چرا وقتي براي پرسپوليس گل زدي، به سمت تماشاگران سايپا رفتي؟
    بعد از گلزني خيلي خوشحال بودم و از فرط خوشحالي اصلاً حواسم نبود كجا مي‌روم! كنار زمين رفتم تا با هواداران خوشحالي‌ام را تقسيم كنم اما يكدفعه متوجه شدم هواداران سايپا جلوي من هستند!

واكنش آنها به شادي گلت چه بود؟
    من سريع برگشتم، آنها هم واكنش خاصي نداشتند.

گلزني براي پرسپوليس چه حسي داشت؟
    گل زدن براي تيم بزرگ پرسپوليس واقعاً افتخار است. انگار روي ابرها بودم و حس واقعاً عجيبي داشتم.

شنيديم كريم باقري حسابي با تو صحبت كرده.
    چند روز پيش در يكي از مصاحبه‌هايم گفته بودم آن‌قدر به پرسپوليس از بچگي تعصب داشتم كه روي ديوار خانه‌مان عليه استقلال شعار مي‌نوشتم! آقاكريم خيلي برادرانه با من حرف زد و به من گفت كه هيچ‌وقت براي تيم رقيب كري نخوان. آقاكريم به من توصيه كرد كه تعصب بيش از حد هم خوب نيست و فايده‌اي ندارد، به همين دليل از من خواست طوري برخورد كرده و صحبت كنم كه براي طرفداران تيم رقيب هم محبوب باشم و ...

باقري در مورد مسائل فني چه توصيه‌اي برايت داشت؟
    آقاكريم واقعاً مرا شرمنده خودشان كرد و به من گفت كه خيلي از خصوصيات بازيكنان خوب را داري، هم فيزيك داري هم سرعت خوب و هم خوب شوت‌ مي‌زني. آقا كريم در بخش پاياني حرف‌هاي‌شان هم به من گفت تو مي‌تواني از خود من هم بهتر شوي، پس از تجربيات باتجربه‌ها استفاده كن و بيشتر زحمت بكش و كار كن.

پيكان را شكست مي‌دهيد؟
    هواداران از ما ناراحتند. شرايط‌مان در جدول هم به گونه‌اي است كه محكوم به شكست دادن پيكان هستيم.

كار زير نظر برانكو چطور است؟
    برانكو از زماني كه آمده، به دليل فشردگي بازي‌ها نتوانسته خيلي روي مسائل تاكتيكي مدنظرش با ما كار كند. ايشان مربي دقيق و باديسيپليني هستند و فصل بعد كارآيي خود را نشان مي‌دهند.

به نظر با مهدي طارمي خيلي رابطه نزديكي داري؟
    من با تمامي بازيكنان رابطه خوبي دارم اما با مهدي مثل دو برادر هستيم، با او راحتم.