• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

    مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

    عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

آرسنال و میلان پنجشنبه در انتظار آزمون

  • شروع کننده موضوع hossin
  • تاریخ شروع

hossin

چون میگذرد غمی نیست...
ارسال ها
849
لایک ها
2,975
محل سکونت
تبریز
#1
پیشنهاد ۲ میلون پوندی نهایی شد
آرسنال و میلان پنجشنبه در انتظار آزمون

تیمهای آرسنال و میلان که خواهان به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی تیم روبینکازان هستند، پنجشنبه آینده برای مذاکره با این باشگاه به روسیه خواهند رفت.


خبرگزاری تسنیم: تیمهای آرسنال و میلان که خواهان به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی تیم روبینکازان هستند، پنجشنبه آینده برای مذاکره با این باشگاه به روسیه خواهند رفت.

باشگاههای آرسنال انگلیس و میلان ایتالیا که برای جذب سردار آزمون مبارزه میکنند به امضای قرارداد با این بازیکن نزدیک شدند. چند رسانه خارجی از مذاکره جدی باشگاههای آرسنال و میلان با باشگاه روبینکازان خبر دادهاند تا برای جذب این بازیکن به توافق برسند.

آزمون 19 ساله که در ژانویه 2013 به تیم روبینکازان روسیه پیوسته احتمالاً فصل آینده فوتبالش را در لیگ برتر انگلیس یا سری a ادامه دهد که از آرسنال و میلان پیشنهاد 2 میلیون پوندی دارد.

این مهاجم جوان مذاکره با آرسنالیها را تایید میکند و خبر از مذاکره جدی میدهد و از علاقهاش به بازی در انگلستان میگوید.

سردار آزمون در این خصوص به رسانههای خارجی گفته است: پیشنهادها از آرسنال و میلان جدی است. قرار است نمایندگان هر 2 باشگاه پنجشنبه آینده به روسیه بیایند و با باشگاه روبینکازان وارد مذاکره شوند.

وی همچنین اظهار داشت: خوشحالم که چنین باشگاههایی خواهان به خدمت گرفتن من هستند. بازی در لیگ برتر انگلیس یک رویا است که شاید فصل آینده تحقق پیدا کند.

مهاجم ایرانی تیم روبینکازان یادآور شد: با اینکه اکنون پیشنهادهایی دارم اما تمرکزم روی بازیهای روبینکازان در لیگ است تا بتوانیم بهتر نتیجه بگیریم.
 
بالا