1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

آخرین اس ام اس ی که گرفتی چی بود؟؟؟؟؟

شروع موضوع توسط اهلام خانوم ‏May 2, 2012 در انجمن اسپمکده

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    چطور فراموش میکنی به منم بگو تا فراموش کنم

:28:

nama از این پست تشکر کرده است.
  2. sajjad

sajjad

1,334
    1,395
    288
    بلند شو گمشو بیا منتظرتم
    اوقاف کافی نت سیب

3. یکی از مزیت های زندگی در کانون خانواده نسبت به مجردی تقسیم پشه ها بین اعضای خانواده است!!!!!!!!!!!!

4. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,514
    24,653
    62,844
    خوش بگذره. بای

5. از این کلمه بای اونقده متنفرم اونم تا تقی به توق میخوره بای میده 5 مین دگ اس میده ها !!!!!!!!

6. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    دلم برای شانه ات تنگ شده است , همان شانه ای که تکیه گاهم بود و مکانی امن برای به یادگار گذاشتن اشک هایم.
    دلم برای دستانت تنگ شده , همان دستانی که موهایم را نوازش می کرد و آغوشی می شد که گرمایش تن سردم را زنده می کرد.
    دلم برای تو تنگ شده است حتی برای آن لحظه که دلی را که خودت ساختی شکستی و رفتی .

آخرین پیامکم نبود ولی پیامکی بود که از دیروز تا الان حالم رو خراب کرده ..... خیلی بده با یه پیامک خاطراتت مرور بشه و بعد ببینی که کسی که این خاطرات رو نابود کرده خودت بودی و آخر هم عرق سرد شرمندگی از خودت از اون رو روی پیشونیت حس کنی

7. بدترین و مخرف ترین اسی که کلا داشتم:دوستت دارم اما مجبرم برم یه سال و چن ماه پیش ..........

8. اخرین اس :نه بابا ولش روزه بگیرم لاغر میشم تازه با کلی رفتن بدنسازی رو هیکل اومدم بخی اشکیم خدا خودش میدونه دگ من نمتونم بگیرم

توجیه طرف در مورد روزه نگرفتن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,514
    24,653
    62,844
    منم
    یعنی وقتی میگه بای اگه مقصر منم باشم از لجم میگم بای انقد نمیزنم تا خودش بزنه

10. sajjad

sajjad

1,334
    1,395
    288