1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

˙·٠•●♥درد دل های امین♥●•٠·˙

شروع موضوع توسط *امين* ‏Mar 8, 2013 در انجمن درد دل

1. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    من تکی ها حاضرم هنوز هم همچون سابق با کله سایت کل کل کنم . همچنان بخوام با روحیه ام .
    مرد نبود برا مبارزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:170::217:
    حریف میخوام :tongue::roflmao

2. MUSE

MUSE

75
    110
    197
    کوچولو مردا خیلی وقته نسلشون منقرض شده شما گونه های جهش یافته ای از مردایین ک متاسفانه شباهت اندکی به گونه اصلی دارین:35:(اینم اعلام آمادگی:16:)

Shiva از این پست تشکر کرده است.
  3. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    پس مثله اینکه خیلی آماده ای . آتیشت هم تنده
    حداقل مرده یه گونه جهش یافته دارند . شما ها که همون رو هم ندارید . آخی . حیف شدید . خوب میشد تو خونه ازتون بیگاری کشید:laugh:

4. MUSE

MUSE

75
    110
    197
    وقتی میگم مرد نیستی نگو نه! مرد کسیه که جنس مخالفشو محترم بشماره اونم در هر شرایطی! این نشونه ی کم عقلی و احمق بودن یه فرده که خانمارو واسه بیگاری میخوان! آخه آدم! هرچی الان وجود داره نصفش به واسطه ی خانوماس چطور میتونی چشماتو رو به واقعیت ببندی آخه! اینا خصوصیات ی مرد واقعی نیس!

5. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    برو بابا . شماها فقط کهنه باید بشورید و غذا بپزید . همین
    کاره دیگه ای ازتو بر نمیاد . چون گند میزنید میره . ههههههههههههههههه

6. MUSE

MUSE

75
    110
    197
    sorry babate finglish neveshtan vali injoOri dastam tond tare! bebin mn toO har moredi adame ba janbeyiam o aslan narahat nemisham! age inja mikham jeddi bezanam toO zoghet chon be sheddat roO in mozoO hassasam va ghati mikonam! bebin pesare gol ba in harfet hormate maman o khale o khahar o kholase har zani k vasash ehteram ghaeli ro mibari zire soal! badesham inke age khanoma naboOdan shoma be hich jayi nemirisidin va khodetoOnam ino midoOnin faghat maghroOr tar az oOni hastin k bekhayn eteraf konin!

7. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    خودت بحث مرد و زن رو باز کردی
    بعدش هم . من شوخی میکنم . حالا نمیتونی و تحمله حرفمو نداری بگو . بحث رو گسترش نده به مادرو خاله و ...
    اصلا ولش بابا . نمیدونم چرا دیگه نمیشه با هیچ کس تو انجمن حرف زد .
    بیخیال

Shiva از این پست تشکر کرده است.
  8. MUSE

MUSE

75
    110
    197
    aslan vasam mohem nis chi fekr mikoni vali age avale harfamo khoOnde basho motevaje mishi k neveshtam toO in y mored mikham jeddi besham! alanam aslan na dava daram na chizi faghat khastam inaro gofte basham!
    aghaye asheghe del shekaste zoOd behet bar nakhore:35: maloOme ke asheghi roO asabetam asar gozahte:35:

9. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    هه
    نخیر . اینو میگم که تو دومین نفر باشی بعد تو هم کسی خوند بدونه . من عاشقم و لی شکستی نخردم .
    اون خواسته تو سایت اینجوری باشم . :17: . در حالی که همه فکر میکنند من ازش جدا شدم . و حتی رفتند پشته من حرف زدند که این امین با همه همین جوریه و یکسری چیزای چرته دیگه . که نمیدونم از حسودیشونه یا چیزه دیگه . برام مهم هم نیست .
    من و اون خیلی هم باهم خوب و خوشیم . دوسش دارم . حتی از کسایی که باعثه رفتنش شدن و کسایی که پشتم حرف زدن ناراحت نیستم و جایی هم بشه باهاشون شوخی میکنم .
    خیلی هم با جنبه ام . اصلا هم ناراحت نشدم . ولی یه چند وقتیه همه کم جنبه و کم ظرفیت شدن .

rezaco2196 از این پست تشکر کرده است.
  10. MUSE

MUSE

75
    110
    197
    والا من این روابط رو درک نمیکنم ولی ایشالا همیشه همینجوری خوش باشین آقای عاشق:16::22:

rezaco2196 از این پست تشکر کرده است.